Jasno
22°
Bratislava
Matúš
21.9.2023
Toto už nikto nečakal! Hana Gregorová otvorene o svojom hendikepe!
Zdielať na

Toto už nikto nečakal! Hana Gregorová otvorene o svojom hendikepe!

Archívna reportáž

Pred pár dňami oslavovala herečka Hana Gregorová (71) narodeniny. Oproti tým vlaňajším, keď mala jubileum, ich poňala skromnejšie. Ani v jej veku sa necíti na pokojný život dôchodkyne, je stále aktívna ako v profesijnom, tak aj spoločenskom živote. Po boku má už pár rokov mladého partnera Ondřeja Koptíka (38). Napriek veľkému vekovému rozdielu pôsobia ako harmonický pár, hoci spočiatku to tak nebolo. Hana si vie zrejme usporiadať všetko v živote tak, ako chce.

​Ako každému, aj herečke Hane Gregorovej utekajú roky. Vlani oslávila sedemdesiatku a ani sa nenazdala a už má o rok viac. Na svoj život sa však nemôže sťažovať. Priniesol jej mnoho zaujímavých stretnutí aj príležitostí a vedela si ho užívať. Zatiaľ nestráca elán ani šarm, má stále mladého ducha, ešte aj nakrúca a nebráni sa novým výzvam a príležitostiam. Priznáva však, že telo jej už neslúži tak ako kedysi.

Gregorova bez problémov priznala, že už nemá kondíciu. "Niečo mi spadlo pod jednu skrinku, musela som sa zohnúť a ledva som vstala. Tak som si povedala, že asi by bolo dobre cvičiť," uviedla príklad. Na svoj vek podľa jej názoru vyzerá adekvátne a má aj nejaké tie vrásky, no nerieši to.

Hana vek nerieši, prečo by aj mala:

​"Desať rokov som zvažovala, či by som si nedala trochu natiahnuť kožu na krku, ale bojím sa, že by som sa z narkózy už neprebudila," zverila sa s celkom pochopiteľnými obavami. "Keď sa namaľujem, je to zle. Keď nie, vyzerám, ako by som sa o seba nestarala. Neviem, kde je šablóna pre môj vek. Ja som so sebou spokojná," povedala v rozhovore pre televíziu JOJ.

​Nedá sa prehliadnuť, že Hana Gregorová je vždy pekne oblečená. Priznáva, že je to jej veľká slabosť. Nevie odolať nákupu oblečenia, topánok a doplnkov, ktoré sa jej páčia, ale nepotrpí si pritom extra na veľkých značkách. Napokon, už to ani nemá kam dávať. "Môj najväčší problém je šatňa, teda skrine, topánky a kabelky," hovorí Gregorová s tým, že to musí raz za čas prevetrať a pretriediť. "Keď vyprázdním šatník, tak urobím také vrecia a dávam ich kamarátkam, čím robím radosť iným," dodala s úsmevom na tvári táto možno vekom a vráskami staršia dáma, no duchom a elánom stále mladica.

Pre ženu

Najčítanejšie