Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
To je ale šok! Jeden z najstabilnejších hereckých manželských párov sa rozchádza!
Zdielať na
Showbiznis

To je ale šok! Jeden z najstabilnejších hereckých manželských párov sa rozchádza!

Archívne video

Trojan hral aj v seriáli Svet pod hlavou

V šoubiznise nie je veľa párov, ktoré spolu vydržia celý život. Navonok vyzeralo, že práve v manželstve charizmatického herca Ivana Trojana (58) a herečky Kláry Pollertovej-Trojanovej (51) je všetko v poriadku. Ako sa ukázalo, opak je pravdou.

​Známi českí herci sa vzali veľmi mladí, Klára mala iba 21 rokov a bola ešte len študentkou na pražskej DAMU, Ivan mal o 7 rokov viac. O ich sobáši iba s dvomi svedkami nevedeli ani ich rodičia. Narodili sa im štyria synovia, všetci idú v hereckých stopách rodičov. No tí sa rozhodli po tridsiatich rokoch rozísť a už delia majetok. "Už niekoľko mesiacov spolu ani nežijú," prezradil Blesku ich sused. "Odišla pani Klára. Bola to vraj ona, kto chcel rozvod. Ich rodiny však dúfajú, že to nie je definitívne a že sa všetko opäť urovná. Veď majú spolu štyroch krásnych chlapcov," poznamenal sused manželov Trojanovcov.

Ešte vo februári sa manželia Trojanovci objavili spoločne na premietaní novej televíznej minisérie Podozrenie. "Oni dvaja mali krízy veľmi často. Bolo im to vidieť na tvárach," klebetil ďalej sused. Krízu v manželstve ale už svojho času priznával aj sám Ivan Trojan. "Keď príde kríza, je dôležité nezabudnúť, prečo ste sa vzali a čo bolo to pekné, čo vás spája. A snažiť sa prekonať krízu a vydržať, nie sa pri prvej príležitosti rozvádzať. Obaja veríme, že to nemá a nesmie skončiť. Je dôležité si uvedomiť, že muži a ženy sú rozdielne bytosti s odlišným myslením a riešia situácie odlišne. Musíte sa vcítiť do pocitov toho druhého, niečo tolerovať a vyriešiť, nenechať veci vyhnívať," vyjadril sa pred časom.

Ivan s synom zažiarili vo filme Šarlatán:

Napriek snahe dvojica predsa len skúšky neustála. Redakcii Blesku sa podarilo nazrieť do verejne dostupného dokumentu, kde stojí, že Ivan Trojan sa 20. septembra 2022 stal výlučným vlastníkom rodinného domu v Košířích a do decembra 2032 musí Kláre Trojanovej vyplatiť sumu 7 miliónov korún ako podiel z vysporiadania. Prekvapivo ale údajne nemusí ísť o definitívny koniec.

Trojan s manželkou a ich štyrmi synmi:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan Trojan (@ivan.trojan)

"Hovoril som s ním celkom nedávno, hovoril, že sú obaja dospelí, rozumní ľudia a nikdy im nemal tendenciu do ničoho hovoriť, čo nehodlá robiť ani teraz. Nemyslí si ale, že by to malo skončit až rozvodem. Verí, že sa k sebe zase vrátia. Z času na čas človek potrebuje byť niekedy chvíľu sám. Rozhodne v tom vraj nie je nikto tretí," prezradil zdroj z blízkosti rodiny, ktorému to údajne povedal Trojanov otec. Klára údajne trpí depresiami a možno skutočne chvíľa odlúčenia by mohla pomôcť, ako všetci dúfajú.

Najčítanejšie