Slávna herečka prišla s priznaním: Z môjho syna sa stala dcéra!

29.07.2021 22:42 Topstar.sk Showbiznis
Slávna herečka prišla s priznaním: Z môjho syna sa stala dcéra! Zdroj: etonline.com
Ďalšia hollywoodska superhviezda prišla aktuálne na to, že má namiesto syna dcéru. Syn herečky Jamie Lee Curtis konečne našiel sám seba a zistil, že sa cíti byť v skutočnosti ženou. Jeho slávna mama ho v tom absolútne podporuje. Herečka sa dokonca vyjadrila, že verí, že sa jedného dňa dočká aj vnúčat.

Herečka Jamie Lee Curtis (63) prezradila v rozhovore v magazíne AARP, že jej mladšie dieťa, pôvodne syn Thomas, je už transrodová žena menom Ruby. Hviezda série filmov Halloween či Pravdivé lži, alebo Medzi nami dievčatami, v rozhovore prezradila, že spolu s manželom Christopherom Guestom s úžasom a hrdosťou sledovali, ako sa z ich syna stala dcéra. Obaja sa tak ako šesťdesiatnici stali rodičmi dvoch dcér, okrem 25-ročnej Ruby majú aj o deväť rokov staršiu dcéru Annie. 

Jamie Lee Curtis obe svoje deti nadovšetko miluje a želá si najmä, aby boli v živote šťastné. Prezradila tiež, že Ruby a jej snúbenec sa už budúci rok vezmú, pričom oddávať ich bude samotná hviezda hororu Haloween. Ruby sa živí ako redaktorka počítačových hier, zatiaľ čo jej sestra, 34-ročná dcéra Annie, je vydatá a pracuje ako tanečná inštruktorka.

Jamie Lee Curtis preslávili aj pokračovania známeho horou Haloween, v ktorom bojovala so zákerným zabijakom:

Dlhoročný hollywoodsky pár, Curtis a jej manžel, scenárista a režisér Christopher Guest, nemá zatiaľ žiadne vnúčatá. "Ale dúfam, že sa dočkám" prezradila pre spomínaný magazín. Rubyina premena pomohla herečke známej aj z filmu My girl uvedomiť si, že pohlavie nie je pevne dané, a tak zahodila toto "staré myslenie" a namiesto toho sa naučila, že život je "neustála metamorfóza".

Jamie Lee Curtis a jej rodina:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa celebrity, baby! (@pregnant.who)

Jamie sa sama verejne otvorila s citlivou témou závislosti na alkohole, s ktorou dlhé roky bojovala. Vyjadrila sa dokonca, že by bola už "určite mŕtva", ak by sa nezbavila včas svojej závislosti. Teraz samú seba vníma ako triezvu osobu s chybami a zameriava sa na zbavovanie sa všetkého, čo už do jej života nepatrí. "Zbavím sa toho, nepotrebujem to. Všetko sa to týka starých myšlienok, ktoré už nefungujú," nechala sa počuť v rozhovore obľúbená herečka, ktorá je triezva už dlhých 22 rokov. Obe jed deti, si s manželom adoptovali ešte pred rokmi, pričom staršiu Annie, privítali v roku 1986 a druhé dieťa, Ruby, predtým Thomasa, privítali v roku 1996.

Zdroj: AARP/Topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:50 Policajti v akcii
10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
09:30 Blázni do zrubov II.
10:30 Zlato v garáži II.
11:05 Pošli ďalej
08:55 ZOO
10:20 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
10:00 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:20 Požiarnik Sam IX.
09:35 Kdybych měl křídla
11:15 Sedmilhář
12:55 Kluci na povel