Jasmina pri bazéne s nahým mužom! A NIE JE to Rytmus!

Jasmina pri bazéne s nahým mužom! A NIE JE to Rytmus!

Archívna reportáž
embed kód
Jasmina Alagič Vrbovská je za každú zábavu, to už potvrdila mnohokrát. Stačí si spomenúť na šialené tanečné kreácie, ktoré poslednú dobu pridáva na sociálnu sieť. Jedno majú ale v podstate všetky jej výstrelky spoločné - je pri nej vždy jeden muž, a nie je to Patrik.

Jasmina je človek, ktorý má rád spoločnosť, aj ľudí. Ale len zopár sa dostalo do jej najužšieho kruhu priateľov. Napokon, tak to zrejme aj má byť, tobôž v prípade celebrít.

Muž, ktorý je po Rytmusovi a Sanelovi zrejme najčastejšie v Jasmininej blízkosti, je jednoznačne Milan Švingál. Make up artist a módny návrhár sa zdá byť minimálne tak uletený, ako Jasmina.

Jasmina vie byť seriózna, dokonca má vzťah aj k vážnemu umeniu:

​Nečudo, že si práve Milana vybrala Jasmina aj ako "parťáka" do internetového projektu Buď happy. Ten sa koná už v piatok o deviatej večer a Jasmina v ňom chce s fanúšikmi riešiť všetko možné, no najmä - byť v pohode. Aby skutočne splnila sľub, vždy bude aj niečo na pobavenie. "Na konci každého streamu z nášho klubu bude podobná tupôtka, musíme sa na to pripraviť," napísala v komentári k naposledy zverejnenému videu. Skutočne ťažko uletenému.

Zrejme preto sa vybrala už vopred k Milanovi, aby prebrali detaily. Popri tom stihla Jasmina nakrútiť aj videjko do svojho instapríbehu. A v pozadí sa mihla biela zadnica Milana. Ten sa netají svojou homosexuálnou orientáciou, takže Rytmus sa rozhodne nemusí znepokojovať, čo to jeho žena vyvádza pri bazéne s nahým mužom.

Zdroj: Instagram/JA

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:00 Labková patrola II.
08:15 Doba ľadová
09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
06:40 Súdna sieň
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
07:55 Keď je pečenie umenie III.
08:40 Hotelová inšpekcia XV.
09:35 Hotelová inšpekcia XV.
08:05 Okido I.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny