Zuza mala letieť do tepla, namiesto toho sa navždy rozlúči s otcom (†51)

Zuza mala letieť do tepla, namiesto toho sa navždy rozlúči s otcom (†51)

Archívna reportáž
embed kód
Influencerka, podnikateľka a hviezda šou InstaQueen Zuzana Plačková oplakáva svojho otca, ktorý odišiel vo veku 51 rokov na druhý svet. Zuzu čakajú pravdepodobne tie najsmutnejšie sviatky.

Zuzana Plačková na sociálnej sieti zverejnila fotku otca, ktorý zomrel vo veku 51 rokov. 

"V stredu som mala letieť na dovolenku a nikdy by som neverila tomu, že namiesto toho budem nečakane pochovávať svojho ocka vo veku 51 rokov. Ďakujem ti za to, ako si ma vychoval a urobil zo mňa veľmi silnú ženu schopnú čeliť tomto svetu," vyznala sa Zuza.

View this post on Instagram

Takto si ťa budem pamätať navždy ❤️ V stredu som mala letieť na dovolenku a nikdy by som neverila tomu že namiesto toho budem nečakane pochovávať svojho Ocka vo veku 51 rokov 😞 Ďakujem ti za to ako si má vychoval a urobil somna veľmi silnú ženu schopnú čeliť tomto svetu s nadhľadom tak ako si to robil ty vždy ❤️Ďakujem ti za trpezlivosť ktorú pri mne ste v dectve museli mať keď som vyvádzalala...Ďakujem že si sa somnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed... I keď nie vždy bolo dobre no vždy som ťa ľúbila lebo som celá po tebe❤️Verím že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre ❤️ Odpočívaj v pokoji nikdy na teba nezabudneme....Ľúbime ťa ❤️

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

"I keď nie vždy bolo dobre, vždy som ťa ľúbila, lebo som celá po tebe. Verím, že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre," dodala smutne.

Zdroj: Pluska, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:50 Súdna sieň
06:35 Pod povrchom
08:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
09:20 Panelák
06:35 POLICAJTI V AKCII
07:55 DEDIČSTVO
09:45 Vražedné čísla I. + II.
06:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
07:00 Požiarnik Sam IX.
07:10 Požiarnik Sam IX.
06:35 Moje druhá šance
08:20 Nevlastní dcera
09:55 Napříč časem