Už úraduje! Ivana Gottová spravila TOTO veľké rozhodnutie v mene zosnulého manžela!

Už úraduje! Ivana Gottová spravila TOTO veľké rozhodnutie v mene zosnulého manžela!

Archívna reportáž
embed kód
Už je to sedem týždňov, čo svet opustil veľký hlas, mnohonásobný Zlatý slávik Karel Gott. Pre jeho najbližších to znamenalo nielen stratu milovaného otca a manžela, ale aj prílev povinností.

Nielen vyrovnávanie sa so stratou, riešenie dedičstva, ale aj úradovanie  jedinú manželku Karla Gotta, 43-ročnú Ivanu, píše portál Blesk.cz

Hoci Karel o svojom blížiacom sa konci pre vážnu diagnózu zrejme vedel a snažil sa mnohé veci zariadiť, predsa len bolo jasné, že kopa povinností sa po jeho skone presunie na Ivanu.
Pripomeňte si dôstojnú a dojímavú omšu za Karla Gotta: 

​Prvé rozhodnutie na seba nenechalo dlho čakať. Gottovú oslovilo vydavateľstvo, ktoré má v portfóliu albumy Karla Gotta. Tie sa čoskoro vypredajú a tak museli vdovu požiadať o súhlas s dotlačou. "O albumy Vianoce v Zlatej Prahe a Biele Vianoce je taký záujem, že skladové zásoby nebudú stačiť. Preto bolo nutné obrátiť sa na agentúru zastupujúcu pána Gotta," povedal pre Blesk zdroj z vydavateľstva.

​Konateľkou spoločnosti Karel Gott Agency je práve Ivana Gottová, ktorá svojho manžela zastupovala od roku 2015 a po jeho smrti to platí naďalej. S ďalším vylisovaním vianočných albumov súhlasila.

Vianoce v zlatej Prahe sú v Česku najpredávanejším albumom všetkých čias. Od vydania v roku 1969 sa ho predali vyše dva milióny kusov. Vydavateľstvo avizuje, že by čoskoro rado prinieslo album s dosiaľ nevydanými piesňami Karla Gotta. Nakoľko ide o prerábky svetových hitov, potrebujú súhlas majiteľov práv. A nielen to, súhlasiť musí aj Ivana Gottová, ktorá zatiaľ neprikývla, chce najprv vidieť návrh obalu aj sprievodné texty.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 Kráska a zviera
23:30 Nehanební bastardi
02:35 Viem, kto ma zabil
22:55 Rozpoltený
01:30 Krvavá Machetta Apačov
02:55 Prvé oddelenie II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Akty X
00:00 Akty X
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi
23:40 Timothy ide do školy
22:15 Let
00:30 Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha
02:15 Ďáblův houslista