Sona Skoncová prezradila, po akej SVADBE túži

Sona Skoncová prezradila, po akej SVADBE túži

Archívna reportáž
embed kód
Slovenská moderátorka Soňa Skoncová túži podľa vlastných slov len po malej svadbe v kruhu rodiny a priateľov.

​​"Nebude to žiadne 'haló', mne osobne sa ani nepáči, keď sa svadba príliš zviditeľňuje, je to predsa intímna záležitosť. Myslím, že zo svojho súkromia ukazujem už dosť, svadbu by som si teda chcela nechať len pre seba," vyznala sa čerstvo zasnúbená moderátorka.

Naozaj sa teší

Aj keď po svadbe nikdy výrazne neprahla, začína sa na ňu vraj už celkom tešiť.

"Nikdy to nebolo také moje, nikdy som si nehovorila, že tieto šaty chcem a chcem už byť nevesta, práveže som to nejako neriešila. Ako modelka som už fotila milión svadobných šiat a nikdy mi to nič nehovorilo," priznala atraktívna tmavovláska.

Pozrite si archívnu reportáž:

​​"Teraz, keď som zasnúbená, je to už také iné, trošku sa to zmenilo a ja sa na tú svadbu naozaj teším. No bude to musieť zorganizovať niekto za nás, pretože na tie prípravy nemá ani jeden z nás čas ani nervy," zasmiala sa Skoncová.

Vyťažená

Manželské spojenie s priateľom Robom Reisom, s ktorým ich spája okrem lásky aj podnikanie v oblasti kozmetiky, oslávia až budúci rok. Aktuálne však plánujú aspoň dovolenku.

"Posledný rok a pol sme tvrdo pracovali na spoločnom projekte a stálo nás to veľa síl. Ono sa to nezdá, ale je za tým naozaj kus práce, tak sa veľmi teším, že si konečne oddýchneme. V máji mám ešte povinnosti, no v júni pôjdeme do Španielska," prezradila rodáčka z Prievidze.

data-ad-format="auto"

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 NOVÁ ZÁHRADA
06:10 DEDIČSTVO
07:30 Panelák
05:20 Hoď svišťom II.
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:00 12 darů do života
07:05 Pomáda: Živě
09:25 Dobrodružství Hucka Finna