Soňa Skoncová sa bude vydávať

Soňa Skoncová sa bude vydávať

Známa jojkárska moderátorka Soňa Skoncová povedala v Los Angeles ÁNO svojmu dlhoročnému partnerovi Robovi.

"Netušila som, že práve dnes bude ten deň na ktorý nikdy v živote nezabudnem. Moje story už viac nepokračovali a nedozvedeli ste sa, či tú lavičku Robko nakoniec obsadil ale myslím, že už teraz je vám to jasné. Požiadal ma o ruku na mieste ktoré pre nás oboch veľa znamená, na mieste kde sa pozorujú hviezdy, pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe, pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov," napísala na Instagrame Soňa Skoncová. 

​"Neviem, či si viete predstaviť, ale absolútne som o tomto jeho čine netušila, preto som nakrúcala aj tie stories a doteraz nechápem, ako to mohol predomnou takto utajiť," dodala šťastná moderátorka. 

Krásna Soňa a Robo sú spolu v Los Angeles, milovanej Kalifornii páru.

View this post on Instagram

Netušila som, že práve dnes bude ten deň na ktorý nikdy v živote nezabudnem❤️💍Moje story už viac nepokračovali a nedozvedeli ste sa či tú lavičku Robko nakoniec obsadil ale myslím, že už teraz je vám to jasné🙊 Požiadal ma o ruku na mieste ktoré pre nás oboch veľa znamená ,na mieste kde sa pozorujú hviezdy pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe , pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov❤️ PS: Neviem či si viete predstaviť ale absolútne som o tomto jeho čine netušila ,preto som nakrúcala aj tie stories a doteraz nechápem ako to mohol predomnou takto utajiť . Okrem toho som si dala prsteň na pravú ruku pretože som netušila že sa vraj nosí na ľavej 🙈 Ó a aby som nezabudla fotku by sme ani nemali keby okoloidúci počas môjho šoku nevezmú môj mobil a neodfotia nás. Ani si neviete predstaviť ako som im za to vďačná❤️ Ľúbim ťa láska moja @roboreis

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Pozrite si archívnu reportáž, v ktorej padla aj otázka ohľadom svadby:

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

21:30 Hriešny tanec
23:35 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
00:20 Myšlienky vraha III.
20:25 Úsvit planéty opíc
22:55 Tvrďas 2
00:50 Teória spokojnosti I.
21:50 Slnečno, sem-tam vraždy I.
22:50 TIPOS INFO
22:55 Dokázaná nevina
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:15 Parker
00:10 Jasmíniny slzy
01:45 24 hodin života