Tehotná Tormová tvrdí, že dementie. TOTO si dala spraviť s vlasmi!

Tehotná Tormová tvrdí, že dementie. TOTO si dala spraviť s vlasmi!

Archívna reportáž
embed kód
Herečka Kristína Tormová prežíva krásne obdobie. Jej rodina sa rozrastie o bábätko, ktoré čaká s manželom Petrom. Zdá sa ale, že niečo sa deje. Podstúpila totiž radikálnu zmenu imidžu.

Dlhé roky bola Kristína Tormová známa ako ryšavka. Červenú hrivu ale pred časom vymenila za prirodzene hnedú. Ledva si fanúšikovia stihli zvyknúť, prišla s ďalšou zmenou.

Ženy vraj zvyknú radikálne zmeniť účes si farbu vlasov, ak menia svoj život. Kristínin sa už o pár mesiacov zmení, jej dvojičkám pribudne súrodenec. A, napokon, pred pár mesiacmi zažila veľkú zmenu, keď sa stala pani Tormovou. No na vlasy došiel rad až teraz.

​Na svoj Instagram pridala fotku, ktorá mnohým vyrazila dych - z hnedovlásky je platinová blondína. "Ako tak tehotnejúc prudko dementniem, uvážila som, že by som k tomu mala byť buď blondína alebo policajtka," robí si v statuse k fotke tradične žarty.

​"Rozhodla som sa pre policajtku, ale neprešla som záverečnými testami. Všade mi vyšli dve čiarky a to vraj nebola správna odpoveď. Tak som sa dala na blond," zdôvodňuje s veľkou dávkou humoru radikálnu zmenu nastávajúca trojnásobná mama. Voľbu jej obdivnými komentármi schválili už desiatky fanúšikov.

Zdroj: instagram.com/topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:40 Súdna sieň
19:00 Krimi
16:50 Profesionáli II.
17:55 Profesionáli II.
18:50 Fórky, vtipky XXVII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
19:00 Fantastické torty
17:15 Dážďovečky
17:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
17:40 Strážca vesmíru Roger
16:35 Dvě svatby
18:15 Velký draft
20:15 Zlato