William a Harry si porcujú domácnosť aj služobníctvo

William a Harry si porcujú domácnosť aj služobníctvo

Archívne video
embed kód
Napätie medzi kráľovskými bratmi neustále narastá. A nielen medzi nimi, ale aj ich manželkami. William a Harry boli kedysi nerozlučná dvojica. Dnes sú dospelí a každý z nich má iné predstavy o živote. Niekoľko týždňov už prebieha aj porcovanie domácnosti a rozdelenie služobníctva. Každý z bratov si pôjde svojou cestou.

Harry a Meghan sa čo nevidieť odsťahujú z Kensingtonského paláca. Domovom sa im stane rezidencia, ktorú po svadbe dostali od kráľovnej Alžbety II.

Stihnú to pred narodením bábätka?

​Manželia si chcel pochopiteľne zariadiť vlastnú domácnosť, avšak trenice medzi kráľovskými bratmi malo doštartovať zasnúbenie Harryho s bývalou americkou herečkou.

Podľa britských médií od konca roka 2018 prebieha formálna separácia ich spoločných zamestnancov, kancelárie a služobníctva. 

Koncom apríla, prípadne začiatkom mája sa Meghan stane prvýkrát matkou. Pozrite si archívnu reportáž:

"William a Harry robia všetko pre to, aby každá z rodín mala vlastných zamestnancov ešte pred narodením Harryho dieťaťa," uviedol zdroj z paláca.

​Akonáhle Willim získa po nástupe svojho otca, princa Charlesa, titul vojvoda z Conrwallu, bude mať ďalšie povinnosti a zodpovednosti.

​Harryho nič podobné nečaká a s manželkou si pôjdu vlastnou cestou. To by ale nefungovalo, keby zdieľali spoločnú "kanceláriu".

Zdroj: Daily Mail, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:40 Súdna sieň
19:00 Krimi
16:50 Profesionáli II.
17:55 Profesionáli II.
18:50 Fórky, vtipky XXVII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
19:00 Fantastické torty
17:00 Zabi nudu! II.
17:05 Ovečka Shaun IV.
17:15 Dážďovečky
16:35 Dvě svatby
18:15 Velký draft
20:15 Zlato