TOTO sú najdrahšie rozvody slávnych

TOTO sú najdrahšie rozvody slávnych

Archívne video
embed kód
Najnovšie sa nehovorí o ničom inom než o prerozdelení obrovského majetku najbohatšieho muža planéty Jeffa Bezosa a jeho manželky. Rozvádzajú sa po dlhých 25 rokoch. O dôvode rozvodu mlčia, avšak Bezos už dlhší čas randí s pohľadnou moderátorkou.

Peniaze, hádky, nevera či neprekonateľné rozdiely. Aj také boli dôvody na rozvod mnohých zahraničných hviezd. Niektorí museli zaplatiť partnerom šialené milióny.

Začíname hercom Michaelom Douglasom. S prvou manželkou bol 21 rokov. Dominovali však nevery a hádky. Douglas sa dokonca liečil zo sexuálnej závislosti. Jeho exmnaželka Diandra získala rozvodom okrem 45 miliónov dolárov aj domy v Beverly Hills a na Malorke. Dnes je šťastne ženatý s Catherine Zeta-Jones.

Chrobák Paul McCartney a jeho o tridsať rokov mladšia polovička Heather Mills spolu vydržali štyri roky. Heather obvinila speváka zo skupiny Beatles z domáceho násilia. Umelec jej vyplatil 60 miliónov dolárov.

Ďalším rozvedeným spevákom je Phil Collins. So svojou treťou manželkou sa rozviedol ešte v roku 2007. Išlo vtedy o vôbec najdrahší rozvod v histórii Veľkej Británie.

Pozrite si priložené VIDEO:

Orianne si z manželstva odniesla 40 miliónov dolárov. V roku 2016 sa dal pár znovu dokopy.​

​Rozviedla sa aj ďalšia hudobná hviezda, ikona popu Madonna. Rozvod ju s režisérom Gyuom Ritchiem vyšiel poriadne draho. Dostal dvadsať miliónov libier v hotovosti a majetok za viac ako 40 miliónov. 

Indiana Jones sa so scenáristkou Melissou Mathison rozviedol po 21 rokoch manželstva. Od Harrisona Forda vybojovala 85 miliónov dolárov. V odstupnom bol zahrnutý aj príjem zo všetkých filmov, v ktorých počas manželstva herec hral.

​Herec Kevin Costner a jeho prvá veľká láska Cindy Silva vydržali spolu šesťnásť rokov. V roku 1994 Costnerova hviezda prudko vzrástla, pár slávu neuniesol a rozviedol sa. Súd prisúdil Cindy 80 miliónov dolárov.

​100 miliónov dolárov. Toľko musel zaplatiť legendárny golfista Tiger Woods svojej manželke, modelke Elin Nordegren. Prevalili sa jeho početné nevery.

Herec a režisér Mel Gibson, ktorý splodil s manželkou Robyn Moore sedem detí, sa s ňou rozviedol po tridsiatich rokoch. Herec musel vyplatiť polovicu svojho majetku, čo činilo 425 miliónov dolárov.​

Najnovšie sa rozvádza aj najbohatší muž planéty, miliardár Jeff Bezos, ktorého majetok sa odhaduje na 137 miliárd dolárov. Z jeho manželky MacKenzie sa čo nevidieť stane najbohatšia žena sveta.

Zdroj: Daily Mail, The Sun, iDnes, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:25 Fantastická štvorka
11:30 Kuriér
13:35 Noc v múzeu 2
10:10 Moje meno je Nikto
13:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
15:00 Arthur a Maltazardova pomsta
10:05 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
11:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
12:30 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
10:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50 Volám sa Caillou V.
11:20 Fix a Foxi II.
09:05 Barva vítězství
11:25 Pozlátko Hollywoodu
13:05 O myšce a medvědovi