Rozvodová dráma Bičanovcov pokračuje

Rozvodová dráma Bičanovcov pokračuje

Archívna reportáž
embed kód
Moderátor Andrej Bičan sa vlani rozviedol. Podľa Nového Času ale rozvodové nepríjemnosti pokračujú. Matka jeho dvoch dcér Edita podala proti rozhodnutiu súdu odvolanie.
Andrej Bičan sa tešil predčasne. Podľa Nového Času aj naďalej pokračuje rozvodová dráma. Dvanásťročné manželstvo nie je definitívne skončené. 

​Zabávač, ktorý viac ako rok žije s mladou milenkou, chcel mať deti v striedavej starostlivosti. Súd udelil Bičanovi platiť výživné a to 500 eur na každé z dcér. 

Chráni deti

Jeho niekdajšia polovička Edita podala proti rozhodnutiu súdu odvolanie. 
"Urobila som to medzi sviatkami. Dlho sme čakali na rozsudok, ktorý posielali zo súdu. Po dohode s mojou právničku som sa nakoniec rozhodla, že sa odvolám," povedala Bičanová. 
"Mám silnú potrebu chrániť svoje deti a v neposlednom rade aj seba. Naše zákony sú totiž veľmi zastaralé a deravé, keďže nechránia ženu s dieťaťom, ale v podstate toho čo koná na hrane zákona," dodala.

Podrazy zo strany moderátora

"Nepáčilo sa mu, že musí platiť výživné, tak začal robiť podrazy. Bola som teda nútená hľadať náhradné ubytovanie a presťahovala som sa k mame do Veľkej Mače," vysvetlila. Bičan mal vymeniť na ich dome zámky a vyhodil nielen ju, ale aj ich dve deti. 

"Ako rodina sme tri roky bývali v Mači a do Bratislavy sa mu cestovať nechcelo. Po narodení Aničky sme sa teda presťahovali. Teraz mu nevadí, ak dievčatká budú musieť chodiť s prestupmi skoro ráno, keďže nie vždy budem schopná ich odviezť a potom poobede budú musieť niekde čakať, keďže odmietol sprístupniť náš dom," uzavrela.

Bičan postupne vysťahoval bývalú partnerku z kancelárskych priestorov, kde mala jazykovú školu a zobral jej auto. 

Pozrite si archívnu reportáž v čase, keď bol Andrej ešte ženatý s Editou. "Ona je tá pravá," tvrdil v tom čase:

Zdroj: Nový Čas, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 Henryho denník
22:55 Kohút na víne 2
01:25 Návštevníci 3: Revolúcia
20:25 Návštevníci 3: Revolúcia
22:40 Symfónia strachu
00:40 Umelá inteligencia
21:00 Kosti XII.
21:55 Staroveké proroctvo
23:00 Vikingovia V.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Srážka s láskou
22:25 Borg/McEnroe
00:15 Strážce spravedlnosti I.