Johnny Depp prišiel o najväčší kšeft, vykopli ho z Pirátov

Johnny Depp prišiel o najväčší kšeft, vykopli ho z Pirátov

Archívna reportáž
embed kód
Johnny Depp (55) zažíva najväčšiu zradu hereckej kariéry. Predstaviteľ kapitána Jacka Sparrowa z Pirátov z Karibiku už nebude veliť Čiernej perle. Šepká sa, že si tvorcovia povedali dosť. Vadia im hercove škandály.

Hollywoodsky herec Johnny Depp dlhú dobu upadá rovnako ako jeho kariéra. Niekdajší velikán a otec dvoch detí podľa všetkého už nestvárni kapitána Jacka Sparrowa. Nové pokračovanie Pirátov z Karibiku sa bude musieť zaobísť bez Deppa.

​Scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick s kultovým hercom nepočítajú. 

Na Deppom sa sťahujú mračná. "Myslím si, že mi to išlo skvelo. Je to úloha, ktorou sa najviac preslávil," povedal pre Daily Mail scenárista prvého dielu Stuart Beattie. 

Nastal zrejme čas nahradiť hlavného protagonistu. Pre herca pôjde o ranu nielen z hľadiska prestíže jeho filmových počinov, ale vyhadzov pocíti aj jeho peňaženka. Nie je tajomstvom, že za posledný piaty diel zinkasoval 80 miliónov eur. Nehovoriac o tom, že mal i percentá zo zisku.

Pozrite si najlepšie Deppove momenty z Pirátov:

Dôvodom sú Deppove škandály. Šikanoval bodyguardov, mal napadnúť exmanželku Amber Heard a na krku má celkom päť žalôb. Štúdiu s ním nechce mať už nič spoločné.

Zdroj: Daily Mail, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:50 Kosti IX.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
13:55 Panelák
14:55 Simpsonovci VII.
15:25 Simpsonovci VII.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
14:15 Robošváb II.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Ferdo Mravec
13:50 Náhradní plán
15:25 Domácnost naruby
17:05 O(d)puštění