Kríza Beckhamovcov pokračuje. David znemožnil Victoriu, zrútila sa

Kríza Beckhamovcov pokračuje. David znemožnil Victoriu, zrútila sa

Archívna reportáž
embed kód
Manželia Beckhamovci sa vždy tvárili, že je medzi nimi vždy všetko v poriadku. David však priznal, ako tomu v skutočnosti je. Victoria pochopiteľne nadšená nie je. Psychicky sa zrútila a dva dni nevytiahla päty z domu.

"Keď ste manželmi takú dlhú dobu ako my dvaja, vždy je to ťažká práca. Postupne sa to stáva komplikovanejšie," povedal exfutbalista pre austrálsku televíziu.

​Pravdepodobne tým chcel iba povedať, že žiaden vzťah nie je rozprávkový, ani ten ich. Victoria to ale zrejme zobrala doslovne a zrútila sa. 

"Prečo to povedal tak necitlivo a verejne ju znemožnil? Bola skľúčená a dva dni preplakala doma. Nevytiahla päty z domu," uviedol zdroj z okolia Victorie.

​V tom čase bol ale David v Paríži, a tak sa so svojou manželkou po rozhovore nestretol. Victoria sa išla upokojiť do wellness centra do Nemecka. 

Stretli sa až na ceste z Londýna do Sydney, kde sa pripojili k priateľom Harryho a Meghan, aby zahájili hry pre veteránov Invictus Games. Ktovie, aký náročný bol takmer celodenný let na opačnú stranu zemegule.

Kríza Beckhamovcov je večne živou témou. Ako je tomu v skutočnosti? Podviedol svoju manželku bývalý hviezdny futbalista alebo nie?

Zdroj: The Sun, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:15 Profesionáli VIII.
05:55 Kutyil s.r.o. II.
06:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:30 Ostrov pokladů
08:10 Žena z mých snů
09:55 Na dosah