Camilla dá prednosť vidieku pred svadbou Eugenie

Camilla dá prednosť vidieku pred svadbou Eugenie

Už tento piatok si princezná Eugenia zoberie manažéra nočného klubu Jacka Brooksbanka. Rovnako ako tomu bolo na svadbe Harryho a Meghan, aj okolo nich sa bude motať kopec kráľovských detí a blízkych priateľov. Kto sa ale na kráľovskej svadbe vyhne?

Hlavným družbom na svadbe princeznej Eugenie bude princ George, hlavnou družičkou princezná Charlotte, deti Williama a Kate. 

​Medzi ostatné družičky sa zaradí napríklad aj päťročná dcéra speváka Robbieho Williamsa Theodora Rose. Robbie a jeho manželka Ayda sa s Eugeniou priatelia už roky. 

Svedkyňou na svadbe bude Beatrice, sestra princeznej Eugenie. "Je to jedna úžasná moderná nevesta," povedala pre britský Vogie Beatrice.

​Na obrade sa objavia aj herec George Clooney s manželkou, britský ikonický pár David a Victoria Beckhamovci, modelka Cara Delevigne či speváčka Ellie Goulding. 

S určitosťou na svadbe sa neobjaví manželka princa Charlesa, vojvodkyňa Camilla Parker. Tá prisľúbila svoju účasť na školskej akcii v Škótsku skôr, než bol oznámený termín svadby. 

​Nie je istá ani účasť princa Philipa. Ten by sa mal rozhodnúť na poslednú chvíľu, ako tomu bolo aj v prípade svadby vnuka Harryho.

​Rozhodujúci bude jeho zdravotný stav.

Zdroj: Daily Telegraph, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:00 ZOO
16:30 NOVINY
13:45 Fórky, vtipky XXVII.
14:15 Simpsonovci XIII.
14:45 Simpsonovci XIII.
12:00 Spravodlivosť v krvi VI.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
13:45 Mestečko Wackaville
14:15 Robošváb III.
14:40 Sherm a jeho mikróby
13:25 Děda nebo trenér
14:55 Trable dívčí kapely
16:35 Loď lásky