Ďalšia kráľovská svadba za milióny! Tromfne Harryho a Meghan?

Ďalšia kráľovská svadba za milióny! Tromfne Harryho a Meghan?

V máji sa vo Windsore sobášil princ Harry a vojvodkyňa Meghan. Ďalšia kráľovská svadba je na spadnutie. Medzi hosťami bude množstvo zvučných mien. Briti už ale takí nadšení nie sú. Nepáči sa im, že peniaze za slávu pôjdu práve z ich vreciek.

Princezná Eugenia a jej partner Jack Brooksbank sa zasnúbili v januári tohto roka. Vezmú sa 12. októbra na tom istom mieste ako Harry a Meghan, v kaplnke Svätého Juraja. 

​Daňovým poplatníkom sa nepáči, že budú musieť za ochranku zaplatiť dva milióny libier. Pôvodne sa suma odhadovala na 750 tisíc libier, ale otec nevesty, vojvoda Andrew, požadoval, aby svadba jeho dcéry prebehla vo veľkom štýle. 

Podľa britských denníkov má túžbu prekonať svadbu Harryho a Meghan. 

Tomu zodpovedajú aj slávne mená, ktoré figurujú na zozname hostí. Nebude opäť chýbať George Clooney s manželkou Amal, spevák James Blunt či Elton John, Beckhamovci či bývalka Harryho Cressida Bonas. 

Okrem nich princezná Eugenia pozvala aj ďalšie slávne kamarátky, speváčku Ellie Goulding, modelku Caru Delevingne, Kate Moss či Cindy Crawford.

"V týchto časoch je nezodpovedné, že vedľajší člen kráľovskej rodiny bude mať takúto veľkolepú svadbu. Možno je čas prehodnotiť úlohy a náklady druhoradých členov rodiny," uviedla členka parlamentu Emma Dent Coad.

Zdroj: Daily Mirror, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:50 Noviny TV JOJ
07:40 Levia stráž II.
08:10 Levia stráž II.
06:25 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
07:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
07:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
08:20 Vtierka Sam
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Wilf - čarodejnícky pes
06:20 Říše hraček
08:00 Náhradní plán
09:35 Angelika