Krstiny princa Louisa sa blížia

Krstiny princa Louisa sa blížia

Archívna reportáž
embed kód
Najmladšieho potomka Williama a Kate čakajú čo nevidieť krstiny. Na obrad sa dostane približne 30 hostí. Nevedno však, koho kráľovskí rodičia vyberú za kmotrovcov.

Krstiny princa Louisa nebudú verejnou udalosťou. Bolo tomu tak aj v prípade krstín princa Georga a princeznej Charlotte. 

Pozvánku dostalo približne 30 hostí. 

Stávkové kancelárie ale tipujú, kto bude kmotrom maličkého princa. Horúcim kandidátom je súčasný osobný tajomník princa Williama ​Miguel Head a tiež Tiggy Legge-Bourke, ktorá bola opatrovateľkou oboch princov, keď zomrela princezná Diana.

Ďalšou kandidátkou je nevlastná sestra princov, dcéra Camilly Parker-Bowles, štyridsaťročná Laura Lopes. V hre je ale aj princezná Beatrice či obe sestry princeznej Diany. 

​Krst trojmesačného princa sa uskutoční v pondelok 9. júla v kráľovskej kaplnke Chapel Royal v St. James's Palace v Londýne. 

Princ Louis Arthur Charles sa narodil dva dni po narodeninách kráľovnej Alžbety II. Verejnosť ho videla v ten deň popoludní. Vojvodkyňa z Cambridge zverejnila na narodeniny dcéry Charlotte dve roztomilé fotky spoločne s ňou.

​Odvtedy ho verejnosť nevidela.

Pozrite si archívnu reportáž z dňa jeho narodenia:

Zdroj: Express.co.uk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:40 SEDEM
23:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
23:55 Noviny TV JOJ
22:55 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:30 Vikingovia III.
00:30 Profesionáli VIII.
23:05 Dr. House V.
00:05 Všemohúci
01:05 Spackané plastické operácie III.
22:45 Fix a Foxi II.
23:10 Príbehy dvoch myší
23:35 Myšiak Anatole
22:10 Pokrevní mstitel
23:40 Kosti a skalp
01:50 Empire State