Krstiny princa Louisa sa blížia

Krstiny princa Louisa sa blížia

Archívna reportáž
embed kód
Najmladšieho potomka Williama a Kate čakajú čo nevidieť krstiny. Na obrad sa dostane približne 30 hostí. Nevedno však, koho kráľovskí rodičia vyberú za kmotrovcov.

Krstiny princa Louisa nebudú verejnou udalosťou. Bolo tomu tak aj v prípade krstín princa Georga a princeznej Charlotte. 

Pozvánku dostalo približne 30 hostí. 

Stávkové kancelárie ale tipujú, kto bude kmotrom maličkého princa. Horúcim kandidátom je súčasný osobný tajomník princa Williama ​Miguel Head a tiež Tiggy Legge-Bourke, ktorá bola opatrovateľkou oboch princov, keď zomrela princezná Diana.

Ďalšou kandidátkou je nevlastná sestra princov, dcéra Camilly Parker-Bowles, štyridsaťročná Laura Lopes. V hre je ale aj princezná Beatrice či obe sestry princeznej Diany. 

​Krst trojmesačného princa sa uskutoční v pondelok 9. júla v kráľovskej kaplnke Chapel Royal v St. James's Palace v Londýne. 

Princ Louis Arthur Charles sa narodil dva dni po narodeninách kráľovnej Alžbety II. Verejnosť ho videla v ten deň popoludní. Vojvodkyňa z Cambridge zverejnila na narodeniny dcéry Charlotte dve roztomilé fotky spoločne s ňou.

​Odvtedy ho verejnosť nevidela.

Pozrite si archívnu reportáž z dňa jeho narodenia:

Zdroj: Express.co.uk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:20 Krimi
06:50 Noviny TV JOJ
07:40 Levia stráž II.
06:25 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
06:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
07:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
07:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď I.
07:00 Rapotáčik
06:20 Říše hraček
08:00 Náhradní plán
09:35 Angelika