Krstiny princa Louisa sa blížia

Krstiny princa Louisa sa blížia

Archívna reportáž
embed kód
Najmladšieho potomka Williama a Kate čakajú čo nevidieť krstiny. Na obrad sa dostane približne 30 hostí. Nevedno však, koho kráľovskí rodičia vyberú za kmotrovcov.

Krstiny princa Louisa nebudú verejnou udalosťou. Bolo tomu tak aj v prípade krstín princa Georga a princeznej Charlotte. 

Pozvánku dostalo približne 30 hostí. 

Stávkové kancelárie ale tipujú, kto bude kmotrom maličkého princa. Horúcim kandidátom je súčasný osobný tajomník princa Williama ​Miguel Head a tiež Tiggy Legge-Bourke, ktorá bola opatrovateľkou oboch princov, keď zomrela princezná Diana.

Ďalšou kandidátkou je nevlastná sestra princov, dcéra Camilly Parker-Bowles, štyridsaťročná Laura Lopes. V hre je ale aj princezná Beatrice či obe sestry princeznej Diany. 

​Krst trojmesačného princa sa uskutoční v pondelok 9. júla v kráľovskej kaplnke Chapel Royal v St. James's Palace v Londýne. 

Princ Louis Arthur Charles sa narodil dva dni po narodeninách kráľovnej Alžbety II. Verejnosť ho videla v ten deň popoludní. Vojvodkyňa z Cambridge zverejnila na narodeniny dcéry Charlotte dve roztomilé fotky spoločne s ňou.

​Odvtedy ho verejnosť nevidela.

Pozrite si archívnu reportáž z dňa jeho narodenia:

Zdroj: Express.co.uk, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
05:25 Tyran II.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:50 Prvé oddelenie II.
05:15 Súdna sieň
06:00 Profesionáli II.
06:45 X Factor Veľká Británia XIII.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:45 Půlnoční polibek
07:35 Život ryb
09:10 Pinocchio