Najväčšie škandály princa Harryho

Najväčšie škandály princa Harryho

Archívna reportáž
embed kód
Princ Harry (33) sa už túto sobotu ožení s Meghan Markle (36). Žiadnu veľkú rozlúčku so slobodou mladší brat princa Williama ale nemal. Svoje búrlivé obdobie má za sebou. Nevyhli sa mu ale poriadne veľké škandály.

V roku 2005 sa v britských denníkoch objavila fotka z maškarného večierku, na ktorom mal princ Harry vskutku zaujímavý kostým nacistického poľného maršála Erwina Rommela

Uniformu doplnil hákovým krížom na pravej ruke. 

Stal sa z toho medzinárodný diplomatický škandál. "Je mi to ľúto. Nechcel som nikoho uraziť ani uviesť do rozpakov. Bol to veľmi zle zvolený kostým, ospravedlňujem sa," povedal vtedy.

​Harry sa vyfarbil aj o rok neskôr, keď sa pustil do smrteľne nebezpečnej hry. Na párty s kamarátmi šňupal vodku nosom. Táto "zábava" ho mohla zabiť.

Mnohým predstaviteľom armády, v ktorej vtedy pôsobil, to nebolo po vôli, a rovnako aj jeho babičke, kráľovnej Alžbete II.

Princ bol známym milovníkom divokých večierkov. Na jednom sa vypotácal z nočného klubu, dostal sa do bitky s jedným z fotografov. Rovnako sa mu podarilo spadnúť kvôli opitosti do bazéna. 

Najznámejším škandálom bol nepochybne ten z roku 2012. V Las Vegas sa Harry odviazal tak, že sa povyzliekal a skončil v objatí s neznámou blondínkou.

Na to sa ozvala aj ďalšia blondínka. Američanka Carrie Reichert o údajnej noci s princom dokonca vydala knihu. "Vyzliekol ma do bikín. Bozkávali sme sa 20 minút a potom...," záver si zrejme každý domyslí.

V roku 2013 skončil Harry v armáde. Jeden gay bar v Londýne ho zvolil za maskota a použil jeho podobizeň do reklamy. Polonahý Harry lákal homosexálov za zábavou.

Harry sa už túto sobotu zosobáši s Meghan Markle. Pozrite si, akú trasu absolvujú novomanželia vo Windsore:

Zdroj: Blesk, The Sun, YouTube, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

07:10 Noviny TV JOJ
08:00 Rýchla rota Chipa a Dala
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
07:35 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
10:15 NOVÉ BÝVANIE
07:00 Vtierka Sam
08:15 POLICAJTI V AKCII
09:05 POLICAJTI V AKCII
07:50 Sníček
08:00 Okido I.
08:10 Viking Vicky
06:20 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
07:55 Americká Miss India
09:45 Bobule