Uma Thurman zverejnila VIDEO z autonehody, má trvalé následky

Uma Thurman zverejnila VIDEO z autonehody, má trvalé následky

Archívne video
embed kód
Slávna herečka (47) prehovorila o tom, ako ju legendárny režisér Quentin Tarantino (54) donútil nakrúcať mimoriadne nebezpečnú scénu. Narazila autom do stromu a skončila v nemocnici. Video sa rozhodla zverejniť na sociálnej sieti.

V roku 2003 počas nakrúcania kultového filmu Kill Bill v Mexiku musela Uma Thurman riadiť auto, ktoré podľa nej nebolo v poriadku. 

Donútil ju sám Quentin Tarantino. "Choď šesťdesiatkou, inak tvoje vlasy nebudú viať správnym smerom a ja ťa donútim to nakrútiť znovu," citovala herečka režiséra.

Po náraze do stromu zostala nehybne ležať, mala problémy s dýchaním a museli ju z auta vytiahnuť. Skončila v nemocnici so zraneným kolenom a silným otrasom mozgu.

​Režisér potvrdil, že nehoda herečky je vecou, ktorú v živote najviac ľutuje. Ich vzťah sa narušil a trvalo niekoľko rokov, až si opäť dokázali sadnúť za jeden stôl a dôverovať si. 

Pozrite si trailer legendárneho filmu Kill Bill:

Uma Tarantinovi poďakovala. Zábery, ktoré zverejnila na Instagrame, jej poskytol s vedomím, že mu to uškodí. "Som na neho pyšná. Urobil správnu vec. A ďakujem za jeho odvahu," uviedla.

View this post on Instagram

i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency.

A post shared by Uma Thurman (@umathurman) on

Zdroj: Variety, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Darkyňa smrti
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
20:55 Dr. House VII.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:10 12 darů do života
20:15 Rukojmí
22:10 Potížísta