Gregorová odkopla milenca. Kufre mu poslala kuriérom

Gregorová odkopla milenca. Kufre mu poslala kuriérom

Archívna reportáž
embed kód
Rok a pol tvorili idylický pár. Teraz je ale ich láske amen. Reč je o herečke Hane Gregorovej (65) a jej mladom milencovi Ondřejovi Koptíkovi (32). Rázna umelkyňa vyhodila zo svojho domu muža, ktorý si ju chcel zobrať za ženu.

Vzťah, ktorý veľká časť verejnosti dodnes nepochopila, je minulosťou. Koptík na sociálnej sieti posiela Gregorovej srdcervúce odkazy, v ktorých priznáva, že sa zachoval podlo.

"Moja kráľovná, potrebujem bozk. Neviem, ako ďalej. Nádherné spoločné leto nám osud prihrial, nerobil som nič iné, iba som ti klamal. Dýcham a chodím po tomto svete, ale bez teba ma všetko iba zmetie. Odpusť, moja láska. Milujem Ťa!"

Nie je jasné, čo Ondřej vyviedol, ale ako sám tvrdí, nezachoval sa správne, píše Super.cz. Každopádne mu Gregorová dala poslať kufre kuriérom.

"Tvoje pery sa nehýbu, tvoje prsty nič nepíšu, tvoje ústa nič nehovoria, iba tvoje srdce pravdu hovorí, že zranil som ho. Podlým a hnusným krokom, čo sa stalo mojím prekliatym prorokom. Na ceste plnej bolesti a odriekania mám len jedno prianie. Chcem zase cítiť tvojej bozky, tvoje objatie skôr, než sa slnko na oblohe ráno rozletí," vyznal sa v jednom zo statusov.

Na Ondřejovom profile sa objavilo množstvo fotiek a srdcervúcich popiskov.

​Gregorová svojho milého držala nakrátko. Keď písali o nej už len v súvislosti s mladým milencom, prestala ho brať do spoločnosti. Bez jej súhlasu dokonca nekomunikoval s médiami.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:25 Profesionáli VI.
00:15 Kutyil s.r.o.
20:35 Smrtonosná pasca 4.0
23:20 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:55 Šerifovo auto
23:05 TOP STAR
23:30 Paranormálne záhady IV.
00:30 Skutočné paničky z Orange County VIII.
22:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:10 Fix a Foxi
23:35 Príbehy dvoch myší
21:50 Příběh jedné jízdy
23:40 Poslední lovec čarodějnic
01:35 Slunovrat