Chronický klamár a podvodník: To je Pravá tvár v podaní Richarda Autnera

Chronický klamár a podvodník: To je Pravá tvár v podaní Richarda Autnera

BRATISLAVA / Na televíznej obrazovke je novou tvárou a napriek tomu, že pôsobí ako sympatický mladík, jeho životnými rolami sú podvodníci, gauneri, zlodeji. Taká je aj jeho súčasná postava, Vlado Dráb, ktorú predstavuje v novom seriály TV JOJ, Pravá tvár.

Herec Richard Autner pred seriálom nemal s kamerou žiadnu skúsenosť. Hneď zo začiatku ho potrápili a zobrali jeho postave jednu nohu. Zamaskovať to bolo niekedy náročné. "Spočiatku to bolo dosť zložité, musel som stále myslieť na to, že tá noha je drevená. Musel som vždy nohu držať vystretú," hovorí o svojej skúsenosti.  

Na svoj prvý diel sa tešila aj jeho rodina. Spoločne sa zišli pred televíziou a tesne pred jeho scénou sa stalo niečo nečakané. "Už som teda čakal na ten svoj výstup, prišla reklama, tá trvala, čakali sme, že po reklame to príde a zrovna, keď som prišiel na scénu mi pes stúpil na ovládač a vypol televízor," s úsmevom spomína Richard. 

Ako jednému z mála absolventov sa mu pošťastilo hneď po škole nastúpiť na najdôležitejšiu scénu a to do Slovenského národného divadla. Zatiaľ si užíva dvojité prázdniny, prvé divadelné a posledné študijné. Tráviť ich zrejme bude fotografovaním prírody, čo je jeho veľkým koníčkom. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Hoď svišťom
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti X.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
18:20 Černí baroni
20:15 Otcové a dcery
22:20 Bez úniku