Nechutnosti na verejnosti! Živý Ken sa bozkával s ďalším MONŠTROM!

Nechutnosti na verejnosti! Živý Ken sa bozkával s ďalším MONŠTROM!

Rodrigo Alves musí byť viditeľný za každú cenu. Už mu nestačia plastiky, teraz sa musí prezentovať aj inak. Na verejnosti sa bozkával s modelkou a všemožne sa snaží vyvrátiť špekulácie, že je homosexuál.

Živý Ken v poslednom čase plní plátky bulvárnych časopisov. Je to snáď najbizarnejšia postavička, akú kedy svet videl. Vlastne nič nedokáže, nemá talent, ale napriek tomu je neustále stredobodom pozornosti.

Netají sa tým, že je závislý na plastikách a skôr ako muža pripomína monštrum, na ktorej nie je ani centimeter kože prirodzený. 
Tento zjav strieda poslednú dobu jednu sukňu za druhou. Nie je jasné, či je na mužov alebo ženy, alebo niečo medzitým. 
Naposledy ho videli s brazílskou modelkou Laurou Diores, na ktorú veru nie je pekný pohľad.

Another journey together, it's been now almost 9 years since I know, perhaps we don't see each other very often but you are the one that is always there for me no matter where or how busy you are, when ever I really need it you have the time to talk to me without fail, there have been many up and downs together throughout the years and I don't only love you but I also respect you very much for being this kind of person that it's impossible to find nowadays, a true friend that have become my family 🙏🏼❤🙏🏼I am blessed and thankful for having you by my side @rodrigoalvesuk #friendslikefamily #yearsflyby #momentosunicos #themorethebetter #love #respect #truthful #truefriends #family #friendshipismagic #leoandleo #priceless #strongertogether #appreciation #thankyouforsomuchloveandsupport ❤❤❤❤🙏🏼❤🙏🏼😍😍😍😍 #soulbrother

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Zdroj: Daily Mail, Instagram

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 INKOGNITO
22:00 SEDEM
22:45 SILNÉ REČI
20:35 Horúce strely 2
22:25 Walking Dead VI.
00:20 Adam hľadá Evu II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu! II.
22:00 Kúzlovanie
20:15 Jobs
22:25 Z ulice na green
00:10 Krvavé peníze