Kráľovná Československa už dávno nemá telo modelky. Ivana, čo si to porobila?!

Kráľovná Československa už dávno nemá telo modelky. Ivana, čo si to porobila?!

Zdravá a hlavne vyvážená strava plus pravidelný pohyb. To je riešenie. Drastickými diétami človek dosiahne akurát jo-jo efekt. Svoje o tom vie aj bývalá úspešná modelka a Miss Československa 1989 Ivana Christová (46). Štíhlu krásku by ste pod nadbytočnými kilami pravdepodobne ani nespoznali.

V čase svojho nezabudnuteľného víťazstva bola Ivana Christová skutočne nádhernou ženou, ktorej odolal nejeden mocný muž. Pýšila sa výraznými črtami tváre a dokonale štíhlou postavou. Od čias, kedy Ivana vyhrala prestížnu súťaž krásy, túžila byť čoraz štíhlejšia. Drastické diéty, ktorými sa bývalá Misska mučila, však spôsobili presný opak.

Ivanina snaha sa niekoľkokrát minula s účinkom a jediným výsledkom jej snahy schudnúť bol jo-jo efekt, ktorý jej nadobro zničil postavu. Keď sa vlani v novembri ukázala na jednej charitatívnej akcii, všetkým padla sánka. 

Christová sa síce snažila nadbytočné kilá schovať pod voľné šaty, ale tie ju vo finále robili ešte širšou, než aká v skutočnosti je. Jej kariéra profesionálnej modelky je síce nenávratne preč, ale obezita môže mať devastujúce účinky na jej zdravie. 

Zdroj: Facebook

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:25 Profesionáli VI.
00:15 Kutyil s.r.o.
23:20 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
23:55 Šerifovo auto
01:50 Prvé oddelenie II.
23:05 TOP STAR
23:30 Paranormálne záhady IV.
00:30 Skutočné paničky z Orange County VIII.
23:10 Fix a Foxi
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Zabi nudu!
21:50 Příběh jedné jízdy
23:40 Poslední lovec čarodějnic
01:35 Slunovrat