Oblačno
24°
Bratislava
Dušan
26.5.2024
Adriana, neboj sa lekárov... a príď
Zdielať na

Adriana, neboj sa lekárov... a príď

Moderátorka Adriana Kmotríková v utorok podstúpila vážnu operáciu. Zasiahlo to nielen jej rodinu, blízkych a všetkých jej kolegov v televízii JOJ, ale aj rodiny, ktoré nemocnice a zlé diagnózy poznajú. Keď bolo treba pomôcť, Adriana nikdy nepovedala nie. Teraz chcú pomôcť oni jej. Úsmevom, vďakou aj niekoľkými odkazmi do nemocnice.

"Ahoj, Adriana, pozdravuje ťa Majko z Košíc. Aby si bola zdravá a aby si bola doma," praje moderátorke novín Majko Leško.

Majka spoznalo Slovensko na sklonku minulého roka v relácii Srdce pre deti. A o niekoľko mesiacov ste sa s ním stretávali pravidelne. Práve vďaka obrovskému srdcu Adriany Kmotríkovej.

Malého bojovníka si obľúbila natoľko, že v relácii Tanec snov bojovala práve za jeho sen. "Adriana, neboj sa lekárov, oni sú dobrí," odkazuje Adriane. Majko to berie s úsmevom, ale pre rodičov chorých detí, ktorým Adriana pomáhala, to bola ťažká správa.

Rýchlo sa uzdrav

"Je to strašné, je mi to ľúto veľmi. Ona je taký dobrý človek," hovorí mama Matejka, ktorý zomrel na rakovinu mozgu. Adriana pomohla aj ťažko chorému Martinkovi z Veľkého Zálužia. Ten si spomína na to, ako mu darovala obľúbenú hračku. "Teta Adriana, rýchlo sa uzdrav," vyzýva ju.

Obľúbenej moderátorke Adriane Kmotríkovej držia palce nielen kolegovia, ale i deti, ktorým pomáha, pozrite si reportáž: 

Súvisiace články

Najčítanejšie