Jasno
Bratislava
Eduard
18.3.2025
Milujeme kone, ale každý tie svoje, prezrádza Ľubo Višňovský
Zdielať na

Milujeme kone, ale každý tie svoje, prezrádza Ľubo Višňovský

Hviezda NHL Ľubomír Višňovský pôsobí sebavedomím a vyrovnaným dojmom. Zdanie niekedy ale klame. Hokejista priznáva, že z toho, čo nemá pod kontrolou, má strach. Nočnú moru preto prežíva pravidelne na dostihoch.

Väčšinu roka sa Katka bojí o Ľuba, no občas si ten strach vymenia. Najmä keď hokejistova polovička vysadne na konský chrbát.

"Zatiaľ trénuje, ale keď pôjde závodne, dúfam, že nepôjde tak vysoko, ale o level nižšie," dúfa hokejista.

Pod kontrolou

Ľubo si uvedomuje, že koňa vedie človek. Ale vie tiež, že občas sa zviera postaví na zadné a urobí si po svojom.

"Ja sa preto tomu nevenujem, lebo, čo nemám pod kontrolou, to je veľmi, veľmi ťažké. radšej to nechám tak," dodáva.

Kone pod kapotou

Istejšie sa cíti v sedadle. Predsa len kone sú pod kapotou. "Ako pridám plyn, tak to auto ide. Kone sú trošku o inom," vysvetľuje.

Väčší strach a rešpekt začala Katka zažívať, keď sa stala mamou. Preto neriskuje ani na ceste. "Na koni si dupnem, ale keď mám deti v aute, jazdím bezpečne," priznáva hokejistova polovička.

Ľubo miluje kone pod kapotou, jeho manželka Katka dáva prednosť živým tvorom, pozrite si reportáž:

Súvisiace články

Najčítanejšie