Polojasno
27°
Bratislava
Darina
12.8.2022
Petr Janda (72): Ostrá hádka v rodine s ochrnutým bratom
Zdielať na
Showbiznis

Petr Janda (72): Ostrá hádka v rodine s ochrnutým bratom

Zdroj: ahaonline.cz

PRAHA / O rok starší brat frontmana Olympicu Petra Jandu Jiří (73) je už niekoľko rokov upútaný na vozíku kvôli ochrnutým nohám. Nikto nevie, ako sa to stalo, lekári si nevedia rady ani s liečbou. Preto žije v domove dôchodcov s opatrovateľskou službou asi kilometer od Propasti brata Petra.

Brat Petra Jandu Jiří na vozíčku

ahaonline.cz

Petr Janda s Jiřím udržuje čulé vzťahy a každý týždeň ho berie do krčmičky na mariáš. Aký rozdiel oproti vzťahu s tretím súrodencom Slávkom (62), s ktorým Petr už dvadsať rokov neprehovoril. Pán Jiří mal v minulosti firmu na opravu televízorov a bol aj vášnivým hráčom na saxofón. Pred dvoma rokmi ho postihla mŕtvica, ale veľa si z toho nepamätá.

Petr Janda

ahaonline.cz

Rodina je pre Jiřího veľkou oporou, aj keď sa s manželkou rozviedol. “Bývalá manželka, s ktorou máme stále pekný vzťah, sem chodí,“ prezradil Blesku. Teraz ho trápi situácia, do ktorej sa dostal so svojimi deťmi. “Mám ešte dcéru a syna. PRED štrnástimi dňami sme sa pohádali, je to dosť súkromná vec, tak som zvedavý, či sa to urovná,“ zveruje sa brat slávneho hudobníka.

Najčítanejšie