Brat herca Josha Brolina (46): Prespáva na ulici, hrabe sa v odpadkoch!

13.10.2014 09:50 Topstar.sk Showbiznis
Brat herca Josha Brolina (46): Prespáva na ulici, hrabe sa v odpadkoch! Zdroj: Isifa
Jess Brolin má slávneho brata Josha, zámožného otca a jeho nevlastná mama je Barbra Streisand. Napriek tomu, že jeho rodina vlastní majetok v hodnote pol miliardy dolárov, Jess je bezdomovec.

Jeho príbuzní sa topia v peniazoch, on spáva pod holým nebom! Pri pohľade na zanedbaného obézneho muža, ktorý sa túla po kalifornskom meste Ojai a čas si kráti hrabaním sa v odpadkových košoch, by nikomu nenapadlo, že je členom úspešnej a bohatej rodiny.

Jess Brolin je synom amerického herca a režiséra Jamesa Brolina (74) a bratom Josha Brolina, ktorý momentálne patrí k hollywoodskej hereckej špičke. Problémový Jess má v rodine i hereckú a spevácku legendu Barbru Streisand (72), ktorá je jeho nevlastnou matkou. 

Obaja bratia vyrastali v tej istej rodine, no kým sa Josh Brolin stal úspešným hercom, Jessov život je jednou veľkou katastrofou.

Jess Brolin Zdroj: Isifa

Jess Brolin pravdepodobne trpí psychickou poruchou, ktorá mu zabraňuje začleniť sa do bežného života.

"Niekedy spáva za obchodmi, v podstate kdekoľvek, kde si môže ľahnúť. V noci tam môže byť veľmi zima, keďže je to v údolí. Keby ste ho videli, tak by ste si ani neuvedomili, že patrí do jednej z najväčších a najúspešnejších šoubiznisových rodín na svete. Je to veľmi smutné," uviedol zdroj pre britský Daily Mail.

Jess Brolin sa hrabe v odpadkoch Zdroj: Isifa

K správam o Jessovej situácii sa vyjadrili hovorca rodiny Brolinovcov, situácia sa priamo dotýka i Barbry Streisand, ktorá si vzala Jamesa Brolina v roku 1998. "Ponúkli sme mu pomoc a podporu a robíme tak naďalej. Máme ho veľmi radi a chceme preňho len to najlepšie," uviedol rodinný hovorca.

Hovorkyňa Jamesa Brolina zas informácie o Jessovi nazvala nepresnými, pričom dodala, že Jess je zamestnaný a sebestačný. Fotky, na ktorých sa bezcieľne túla mestom, však dokazujú opak.

Nenechajte si ujsť bratov, ktorým osud doprial narovnako: Tokio Hotel sú späť: Zmenili sa na nepoznanie!

Niekedy sú najmilšími práve ľudia v núdzi: Chcete objatie? Nedostanete ho od nikoho. Iba ak od bezdomovca!

Zdroj: SITA, Daily Mail

data-ad-format="auto"

TV Program

13:00 Kutyil s.r.o. II.
13:40 NOVÝ ŽIVOT II.
14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:10 Simpsonovci IX.
13:40 Simpsonovci IX.
14:45 POLICAJTI V AKCII
12:55 Ochrana svedkov IV.
13:50 9-1-1
14:50 Dr. House III.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
13:05 Cesta domů
14:55 Romantici
16:40 Černí baroni