Rozboril oznámil smutnú správu. Zomrel malý bojovník Samko (†7)

12.10.2014 12:21 Topstar.sk Showbiznis
Rozboril oznámil smutnú správu. Zomrel malý bojovník Samko (†7) Zdroj: Facebook/Vilo Rozboril
Príbeh ťažkochorého Samka sledovalo celé Slovensko na čele s Vilom Rozborilom. Ten už pred pár dňami na svojom profile na sociálnej sieti oznámil, že to s malým bojovníkom nevyzerá vôbec dobre. V sobotu však prišla tá najhoršia správa.

"Už pred pár dňami som vedel, že je to otázkou dní. Bol som v každodennom kontakte s maminou Aničkou a správy boli zlé. Pred týždňom sa na seba pozeral v telke a maminka mi napísala: "Smeje sa, je najšťastnejší, ďakujem všetkým". Stihol mať tento rok Vianoce, a to som trošku šťastný ja. Samko je už v nebi! Chlopčik zlatý, ďalšie pohľadnice, ľudia, už len na nebeskú adresu a rodine hlbokú úprimnú sústrasť, verím, že od vás všetkých," napísal na svojom profile na sociálnej sieti Rozboril a pripojil svoju fotografiu s ťažkochorým chlapcom.

Sedemročný Samko bojoval so zákerným zhubným nádorom viac ako tri roky. Za sebou mal niekoľko chemoterapii, aj transplantáciu kostnej drene. Lekári v jeho prípade optimistickí neboli.

Zdroj: Facebook/Vilo Rozboril

Jeho bolesti tlmilo morfium a pohľadnice. Pri ich čítaní zabudol na chorobu. Samkov príbeh zaujal Vila Rozborila, a tak s pomocou štábu programu V siedmom nebi rozmiestnil na slovenských poštách schránky určené špeciálne na pohľadnice pre Samka.

Zdroj: topstar, Facebook

data-ad-format="auto"

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Prechádzky s dinosaurami
05:25 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Krajina mustangov
05:15 Kto porazí šéfkuchára
05:40 Kto porazí šéfkuchára
06:00 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Tankový prapor
07:20 Kincsem
09:30 Vzpomínky na Manhattan