Herečku Amandu Bynes (28) zavreli na psychiatriu!

11.10.2014 13:37 Topstar.sk Showbiznis
Americkú herečku Amandu Bynes umiestnili do psychiatrickej liečebne v kalifornskom meste Pasadena.

Dvadsaťosemročná problémová herečka po prílete do Los Angeles v piatok 10. októbra nastúpila do taxíka, ktorý ju mal zaviezť do jedného z hotelov v meste, kde sa mala stretnúť s rodinou a právnikom.

Taxík ju však na príkaz herečkiných rodičov zaviezol do nemocnice. Tam na ňu už čakali lekári a právnik. Tí ju údajne poslali na psychiatrické oddelenie, kde strávi 72 hodín. Pobyt však môžu predĺžiť na 14 dní.

Umiestnenie Amandy do liečebne sa udialo pár dní po tom, čo sa predstaviteľka Sydney White zo snímky Snehulienka to má v paži dopustila série incidentov.

Zdroj: sita

V nedeľu 28. septembra ju zatkli v Los Angeles za šoférovanie pod vplyvom stimulantu, čím sa dopustila porušenia trojročného podmienečného trestu za šoférovanie pod vplyvom omamných látok z roku 2012 a koncom októbra sa musí dostaviť na súd. Poľahčujúcou okolnosťou však môže byť skutočnosť, že bola pod vplyvom lieku na lekársky predpis.

V pondelok 6. októbra vraj poškriabala na krku a ruke jednu z návštevníčok v newyorskom klube Gilded Lily, kde ju rozzúrilo, že si ju začali viacerí ľudia fotografovať. Dva dni nato zasa chcela odísť bez platenia z dvoch obchodov v New Yorku.

Zdroj: sita

Niekoľko hodín pred príletom do Los Angeles herečka prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter tiež obvinila svojho otca zo sexuálneho obťažovania a týrania.

Herečku tiež polícia zadržala vlani v júli, keď založila oheň na príjazdovej ceste istej Bonnie Braaten v kalifornskom meste Thousand Oaks.

Keďže podľa policajtov predstavovala nebezpečenstvo pre seba aj iných, poslali ju na 72 hodín do psychiatrickej liečebne. Po uplynutí tohto času sa sudca rozhodol, že zostane na psychiatrii ešte dva týždne. Následne súd predĺžil jej pobyt v liečebni o ďalší mesiac, pričom herečku zveril do poručníctva jej matky Lynn, ktorej pridelil aj starostlivosť o jej základné potreby a financie.

Zdroj: sita

Nakoniec ju prepustili z liečebne až v decembri. Za založenie ohňa na cudzom pozemku ju neobžalovali, pretože jej čin súvisel s psychickou poruchou.

Herečka sa prednedávnom odsťahovala od rodičov a taktiež už neužíva lieky na schizofréniu a bipolárnu poruchu. V septembri sa okrem toho skončilo aj poručníctvo, pričom jej rodičia sa ho rozhodli nepredĺžiť, pretože mali pocit, že je už dostatočne v poriadku.

Zdroj: topstar, SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

13:00 Kutyil s.r.o. II.
13:40 NOVÝ ŽIVOT II.
14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:10 Simpsonovci IX.
13:40 Simpsonovci IX.
14:45 POLICAJTI V AKCII
12:55 Ochrana svedkov IV.
13:50 9-1-1
14:50 Dr. House III.
13:05 Ruby z dúhy I.
13:15 Rybičky Flip a Flap
13:25 Viking Vicky
13:05 Cesta domů
14:55 Romantici
16:40 Černí baroni