Olivia zo Šou Billa Cosbyho vyrástla. Je z nej lesbička

06.10.2014 11:35 Topstar.sk Showbiznis
Olivia zo Šou Billa Cosbyho vyrástla. Je z nej lesbička Zdroj: Isifa
Sitkom Šou Billa Cosbyho (1984-1992) sa u nás tešil veľkej popularite. Srdcia divákov si získala malá Olivia, ktorú stvárnila herečka Raven-Symoné (28). Z Raven vyrástla zaujímavá mladá žena.

Tá ale vyrástla! V mysliach fanúšikov seriálu Šou Billa Cosbyho zostala Olivia stále tým malým chutným dievčatkom, ktoré si vedelo veselého doktora Cliffa Huxtabla omotať okolo prsta. Z Raven-Symoné je už dávno dospelá žena, ktorá sa v Hollywoode nebojí ísť proti prúdu.

Raven minulý rok vyšla najavo so svojou homosexuálnou orientáciou a otvorene podporuje práva gayov. V nedávnom rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfrey však herečka prezradila, že nechce byť škatuľkovaná ako lesbička, ale v prvom rade ako človek, ktorý miluje. 

 „Vedela som, kto som už asi v dvanástich. Napriek tomu nemám rada, keď musím definovať svoju sexualitu. Som však šťastne zamilovaná. Do ženy,“ vyhlásila Raven, ktorá sa živí aj hudbou.

Raven-Symoné Zdroj: Isifa

„Som unavená z toho byť stále označovaná. Označovaná ako lesba či Afroameričanka. Som Američanka nie Afroameričanka,“ vyhlásila hrdo Raven.

Oprah Winfrey na jej vyhlásenie reagovala slovami, že sa mnohým ľuďom nemusí páčiť, že sa necíti byť Afroameričankou. Moderátorka narážala na fakt, že  Afroameričania sú hrdí na svoj pôvod a hlásia sa k nemu.

"Myslím tým, že nepoznám svoje korene. Neviem z akej africkej krajiny pochádzam, ale viem, že mám korene v Louisiane. Som Američanka," zopakovala Raven opäť.

Nenechajte si ujsť: Tokio Hotel sú späť: Zmenili sa na nepoznanie!

Cosby Show Zdroj: carseywerner.net

Zdroj: Huffington Post

data-ad-format="auto"

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:30 Kosti VIII.
19:35 Profesionáli II.
20:25 Nemilosrdní
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
20:10 Columbo
18:20 Labková patrola II.
18:45 SpongeBob v nohaviciach IX.
19:10 Sníček a Dúhalka
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato
22:30 Vzkaz v láhvi