Barney zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu: Svadba s priateľom!

08.09.2014 21:33 Topstar.sk Showbiznis
Barney zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu: Svadba s priateľom! Zdroj: Isifa
V známom komediálnom seriáli stvárnil Neil Patrick Harris (41) nepolepšiteľného sukničkára Barneyho Stinsona, no v skutočnosti je herec homosexuál. V sobotu si vzal svojho snúbenca Davida Burtku (39).

Hviezda seriálu Ako som spoznal vašu matku (2005-2014) Neil Patrick Harris sa v sobotu v Taliansku zosobášil s dlhoročným partnerom Davidom Burtkom. Herci spolu vychovávajú trojročné dvojčatá Gideona a Harper, ktoré im porodila náhradná matka. Zo štvorice sa tak oficiálne stala rodina!

Neil a David spolu začal chodiť pred viac ako desaťročím. V posledných mesiacoch sa šepkalo o kríze vo vzťahu či možnom rozchode, ale našťastie, opak je pravdou.

"S radosťou oznamujeme, že Neil Patrick Harris a David Burtka sa zosobášili v Taliansku počas súkromného obradu v spoločnosti blízkych priateľov a rodiny," potvrdili médiám Harrisovi hovorcovia.

Neil Patrick Harris a David Burtka na prvej svadobnej momentke Zdroj: Twitter/Neil Patrick Harris

Herec, ktorý momentálne žne úspechy v muzikálovom predstavení Hedwig and the Angry Inch na Broadwayi, sa podelil s veľkou udalosťou aj s fanúšikmi.

Na sociálnej sieti Twitter Neil Patrick Harris zverejnil momentku zo svadobnej hostiny a pripísal k nej: „Hádajte čo? David Burtka a ja sme sa cez víkend vzali. V Taliansku.“ 

Ženísi mali na obrade oblečené smokingy od Toma Forda. Ceremóniu viedla režisérka seriálu Ako som spoznal vašu matku Pam Fryman a na svadobnej hostine dvojici zaspieval Elton John.

Neil Patrick Harris, David Burtka a ich dve deti počas Halloweenu Zdroj: Instagram/Neil Patrick Harris

Zdroj: SITA, Just Jared

data-ad-format="auto"

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
19:35 Profesionáli II.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
17:35 Knihy od Stonožky
17:40 Najmenší slon na svete
17:50 Arthur a Minimojovia
16:05 Překvapení
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato