Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Andy Kraus (44) to v škole nemal ľahké. Profesorka ho neznášala!
Zdielať na
Showbiznis

Andy Kraus (44) to v škole nemal ľahké. Profesorka ho neznášala!

Zdroj: SITA

Ešte pár dní a začne škola! Školopovinní asi nie sú nadšení, ale čo už? Scenárista a tvorca najúspešnejšieho denného seriálu Panelák – Andy Kraus na isté obdobie zo svojich študentských čias spomína nerád. Hlavne kvôli profke, ktorá na ňom „sedela“. Na ktorom predmete si to doslova odtrpel?

Už v mladosti bol Andy Kraus výmyselník. Vynašiel totiž vlastný super systém učenia, ktorý mu mimoriadne vyhovoval. „Do školy som nosil iba jeden zošit a do neho som si písal všetky poznámky. Doma som si to potom prepisoval do „originál“ zošitov, pričom som dbal na to, aby bolo všetko uhladené a pekné. No a počas toho „umeleckého“ prepisovania som sa to vlastne naučil,“ hrdo vyhlasuje Andy.

Lenže nie vždy tento super systém vykazoval aj výsledky, ktoré by boli k spokojnosti žiaka, rodičov a aj učiteľov. Hlavne na zemepise. „Moje najhoršie vysvedčenie boli dve štvorky. Samozrejme z matematiky, ale to ma ani tak nehnevalo,  tú som si zaslúžil. Ale čo ma štvalo, tak to bola štvorka zo zemepisu. Môj obľúbený zemepis a štvorka!!! Nech som robil, čo som robil, profesorka mi lepšiu známku nedala. Jednoznačne na mne „sedela“! Alebo bola do mňa zamilovaná a nevedela ako mi to dať najavo,“ smeje sa Andy Kraus, ktorý sa rokmi vypracoval na úspešného a uznávaného scenáristu.

Seriál Panelák, ktorého je „otcom“ majú diváci radi. Aj preto už tiahne na štrnástu sériu. Nenechajte si ho ujsť!

Pre ženu

Najčítanejšie