Herečka Petra Palevičová (41) bude mať dvojičky?

Herečka Petra Palevičová (41) bude mať dvojičky? Zdroj: Archív Petry Palevičovej
Ohnivá dračica známa zo Súdnej siene či Ochrancov sa čoskoro dočká dvojnásobnej nádielky šťastia. Topstar.sk vie podrobnosti!

Mama dvojičiek

Zo sympatickej herečky bude čoskoro mama na plný úväzok! Obyčajne treba na rodičovstvo dvoch ľudí, ani v Petrinom prípade tomu nebude inak, avšak jej k dvojnásobnej radosti dopomohla kamarátka, reportérka TV JOJ, Martina Molčanová.

Všetko sa odohralo na spoločnej dovolenke v Rožňave, na ktorú si Petra mimochodom odskočila súkromným lietadlom.

"Túto návštevu sme plánovali už dosť dlho, ale až teraz sa nám ju konečne podarilo uskutočniť. A aby som nestrácala hodiny a minúty z pobytu u Maťky, letela som tam so svojím kamarátom Peťom Szalayom".

No a práve Martina má zásluhu na tom, že z Petry bude dvojnásobná mamina.

Všetko po prvýkrát

"Táto dovolenka bola pre mňa výnimočná v tom, že mnoho veci a aktivít som zažila , vďaka Maťke, poprvýkrát", spomína sympatická červenovláska. Počas návštevy v Košickom kraji si teda vyskúšala Bowling, stolný futbal či motokáry a spoznávala krásny Gemerského regiónu.

"Bola som v Betliari, pri Aggteleku, Pri Krásnej Hôrke, navštívila som najkontroverznejšiu osadu, ktorá sa nachádza priamo pod Krasnou hôrkou. Samozrejme, že sme v nej nezastali, len sme ňou prechádzali autom. Tú cestu nám spríjemňovali naši rómski spoluobčania , ktorí nám mávali a ukazovali jednotku, že máme super auto".

Legenda

Jedným z výletov bola aj návšteva dedinky Rožňavské Bystré, o ktorej robila práve v tom čase Martina reportáž do spravodajstva. O tomto potoku sa traduje legenda, že ak sa z neho žena napije, do roka a do dňa sa jej narodia dvojičky. A tak to Petre nedalo.

"Musela som sa z neho napiť, aby som potvrdila, že to je len mýtus. Neodradil ma od toho ani dážď a zima".

Nuž, uvidíme, či sa legenda naplní a z ryšavky bude na istý čas, namiesto herečky, mama na plný úväzok. Zatiaľ Petra v požehnanom stave nie je.

Zdroj: topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Darkyňa smrti
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
20:55 Dr. House VII.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:10 12 darů do života
20:15 Rukojmí
22:10 Potížísta