Zatiahnuté
-0°
Bratislava
Mikuláš
6.12.2023
Andrea Verešová (33): zneužívam svoju krásu, odpúšťajú mi pokuty
Zdielať na
Showbiznis

Andrea Verešová (33): zneužívam svoju krásu, odpúšťajú mi pokuty

Jazdia v drahých športiakoch. Auto majú ako súčasť svojho imidžu. A mnohí z nich majú radi veľmi rýchlu jazdu! No a niekorí si vedia poradiť aj s mužmi zákona. Napríklad Andrea Verešová.

Rada celebrít má rada veľmi rýchlu jazdu, drahé autá sú ich imidž. "Ja som asi najviac nadšená z auta. Autá milujem a je to asi sen každého človeka," neskrývala nadšenia Miss Českej republiky 2014 Gabriela Franková. "Najrýchlejšie som išiel asi 200, viac sa už bojím," priznáva spevák Petr Janda. "Najvyššou rýchlosťou som išiel 200. Predvádzal som sa pred synom, ale už to nikdy neurobím," hovorí známy český herec Pavel Trávniček.

Andrea Verešová se považuje za dobrú šoférku. Spätné zrkadlá používa nie len k úprave vlasov, ale aj na sledovanie toho, čo sa na ceste deje. "Vážnejšia nehoda sa mi stala len raz. Dávam si veľký pozor," hovorí modelka Andrea Verešová.

Taktiež ju občas zastavili aj policajti a raz dokonca prižmúrili okolo pri priestupku. Keď videli jej nohy a postavu, nie je sa čomu diviť. Stačilo podpísať módny časopis a bolo po probléme. "Vtedy som ich ukecala a chceli odo mňa časopisy, podpísala som ich a pustili ma," priznáva Andrea.

Zatiaľ čo dáma  prehrešky za volantom občas prechádzajú, u mužov je to vraj naopak. "Moji kolegovia nosia v aute albumy a plagáty. Ja to nikdy nerobím. Počkám na verdikt policajtov, vyberiem peňaženku, zaplatím a hovorím si: dobre mi tak, mal som ísť podľa predpisov," dodáva s úsmevom Petr Janda.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Zdroj:topstar.sk

Zdielať na

Pre ženu

Najčítanejšie