Najmocnejšia žena sveta Michelle Obamová (50) opäť hviezdila!

25.02.2014 08:46 Topstar.sk Showbiznis

Najmocnejšia žena sveta Michelle Obamová (50) opäť hviezdila!

Michelle Obamová, prvá dáma spojených štátov, distingvovaná, večne formálna žena s maximálnym nadhľadom a odstupom? Asi nie. Jedna z najmocnejších žien sveta, verejnosti ukázala, že je tiež iba človekom a pred miliónami divákov si aj zavtipkovala.

"Dámy a páni, prosím privítajte prvú dámu Spojených štátov, Michelle Obamovú," takto privítal Michell v svojej talk šou Jimmy Fallon.

Ak niekomu neodmysliteľne patrí šarm a elegancia, tak je to určite Michelle Obamová. Najnovší dôkaz ponúkla v talk šou Jimmyho Fallona, ku ktorému zavítala po Jayovi Lenovi či Davidovi Letteramanovi.  A to aj napriek šuškande, že jej vzťah s Barackom naozaj škrípe. Potlesk si vyslúžila aj za zmysel pre humor. Svojím hostiteľom, Jimmym, a hercom Willom Farrelom sa nechala nahovoriť na zábavnú skeč. Predviedla sa v nej ako športovkyňa...aj tanečnica...

Ako veselá kopa sa prvá dáma ukázala aj u Davida Lettermana, kde národu predostrela desiatku najzábavnejších vecí o záhradkárčení. POZRITE SI PRILOŽENÉ VIDEO.

Témou číslo 1 u Fallonovho predchodcu, Jaya Lena, bol spevácky výkon pána prezidenta za rečníckym pultom. "Barack má naozaj krásny hlas. Stále mi vyspevuje," priznala v talk šou Michell Obamová.

A nakoniec si pouťahovala aj so seba a svojej rodiny. Ma otázky, či vie prezident Obama variť, odpovedala prvá dáma takto: "Áno áno vie variť, ale nevarí." Za tento výrok si Michell ihneď vyslúžila aplaus.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Zdroj: topstar.sk/ Marcela Gatciová

data-ad-format="auto"

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Prechádzky s dinosaurami
05:25 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Krajina mustangov
05:15 Kto porazí šéfkuchára
05:40 Kto porazí šéfkuchára
06:00 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Tankový prapor
07:20 Kincsem
09:30 Vzpomínky na Manhattan