Spevák Chris Brown (24) ukončil liečenie, nevedel znášať svoj hnev

24.02.2014 13:14 Topstar.sk Showbiznis
Spevák Chris Brown (24) ukončil liečenie, nevedel znášať svoj hnev Zdroj: facebook.com/Chris Brown
Speváka poslal do liečebne súd po tom, ako ho vyhodili z inej liečebne v Malibu, pretože hodil kameň do okna auta vlastnej matky.

Americký spevák Chris Brown ukončil 90-dňové liečenie, počas ktorého sa učil zvládať hnev a musel užívať predpísané lieky. Dvadsaťštyriročného rodáka z Virgínie poslal sudca na trojmesačné liečenie po tom, ako ho vyhodili z liečebne v Malibu, pretože hodil kameň do okna auta vlastnej matky.

Do zariadenia v Malibu dobrovoľne nastúpil po napadnutí istého Isaaca Adamsa Parkera z konca októbra. Súd vtedy rozhodol, že šlo iba o priestupok a nie trestný čin. Vzápätí po incidente sa však otvorila otázka týkajúca sa Brownovho podmienečného trestu za fyzické napadnutie speváčky a jeho vtedajšej priateľky Rihanny z roku 2009. Prokurátori žiadali, aby sudca speváka poslal za mreže a začal súdny proces vo veci porušenia podmienky. Súd však na slová prokurátorov nedal a rozhodol, že pre speváka bude lepšie, ak dokončí 90-dňové liečenie.

Brown krátko po opustení liečebne prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter oznámil, že jeho pripravovaná šiesta štúdiovka s názvom X vyjde 5. mája, v deň jeho 25. narodenín. Spevák taktiež obvinil svojho bývalého manažéra, že zverejňuje jeho nové skladby. Tvrdí tiež, že mu nechce vrátiť pevný disk, na ktorom má materiál k spomínanému albumu X.

Chris Brown má na svojom konte zatiaľ päť albumov - Chris Brown, Exclusive, Graffiti, F.A.M.E. a Fortune. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss, With You, No Air (feat. Jordin Sparks), Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes) alebo Forever. V roku 2011 získal Grammy v kategórii Najlepší r'n'b album za nahrávku F.A.M.E.. Okrem hudby a spomínaného napadnutia Rihanny sa zviditeľnil tiež konfliktami s Drakeom či Frankom Oceanom.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Zdroj: topstar.sk, SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:05 Simpsonovci IX.
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
17:10 Maxipes Fík
17:15 Máša a medveď I.
17:25 Ovečka Shaun III.
16:05 Překvapení
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato