Dračica zo Súdnej siene Palevičová má 40!

16.04.2013 15:26 Topstar.sk Showbiznis

Dračica zo Súdnej siene Palevičová má 40!

Od 15. apríla nosí na chrbte 4 krížiky. Televízna obhajkyňa Petra Palevičová to však vôbec neplánuje osláviť vo veľkom. Topstar.sk vie prečo!

O Petrinom sviatku niektorí kolegovia ani netušili. "Petra má štyridsiatku? Neverím!" prekvapujúco zareagovala herečka Jarka Hittnerová, ktorá tiež v Súdnej sieni stvárňuje postavu advokátky. Dokonca ani režisér Braňo Mišík, ktorý sa s Petrou pozná dlhé roky, o tom netušil.

"Ona má narodky?" reagoval otázkou v pondelok na našu výzvu, aby jej prostredníctvom topstar.sk zablahoželal k sviatku. Medzi Petrinmi známymi sa šepká, že sexi "advokátka" nerada hovorí o tom, koľko má rokov a snaží sa to aj utajiť.

"Nechce, aby diváci vedeli, koľko má rokov. Chce byť zahalená rúškom tajomna. Chce, aby to zostalo takým jej malým tajomstvom," prezrádza na Petru osoba zo zákulisia Súdnej siene. A zdá sa, že na tom aj niečo bude.

Petra totiž o tom, že má 40, veľmi hovoriť nechce. "Na párty nemám dôvod, nemám výročie," stroho ma odbila esemeskou, v ktorej dodala, že oslavovať bude zrejme iba v kruhu rodiny.

"Oslava bude mala, neviem kedy," píše v esemeske. Každopádne, Petrin vek je už verejnosti známy a jej kolegyňa Jarka si myslí, že rozhodne sa zaň hanbiť nemusí. "Vôbec by som nepovedala, že má už 40. Vyzerá mladšie. Z celého srdca jej gratulujem a želám, aby sa jej splnilo všetko to, po čom túži." Režisér Braňo Mišík jej tiež vinšuje všetko najlepšie.

"Aby natočila ešte aspoň jednu rozprávku a veľa dielov Súdnej siene." Ku gratulantom sa pridáva aj Renáta Názlerová. "Aby začala žať to, čo zasiala," hovorí s úsmevom. Topstar.sk sa tiež pridáva k blahoprianiam a Petre želá hlavne veľa lásky, aby našla toho pravého, vydala sa a stala sa šťastnou mamičkou. Nech máme o čom písať :-).

A pozrite si video, ako si žije v novom byte...

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: Ivana Šišková

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 NA CHALUPE
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:30 Zlatokopka
08:10 Výlet s mámou
09:55 Vzpomínky na Manhattan