Reportér Dárius Haraksin (30) - pán clasico
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Na poslednom udeľovaní cien OTO televízia JOJ bodovala. Úspechy sme žali nie len pri preberaní sošiek vo všetkých hlavných kategóriách, ale mali sme aj množstvo nominácií. Celé osadenstvo spravodajstva tešil úspech reportéra Dáriusa Haraksina.
Na udeľovanie cien Osobnosť televíznej obrazovky prišiel Daro nahodený tak, ako ho poznáte z relácie Da Vinci, ktorú aktuálne moderuje na PLUSke.
"Motýlik, topánky a krásna manžeka... jedným slovom clasico," okomentoval svoj outfit Dárius.
Hoci sa nedostal do finálovej trojky v kategórii Redaktor televízneho spravodajstva, radosť z toho, že jeho meno svietilo v semifinálovej sedmičke bola oprávnená. "Bolo to po prvý krát a som z toho veľmi šťastný," prezradil Dárius.
Jeho reportáže o nelegálnych adopciách v Anglicku mali veľký ohlas a možno aj vďaka jeho snahe sa prípad Ivany Bórovej napokon skončil šťastne. Daro však nepoľavuje a popri moderovaní vedecko-zábavného programu Da Vinci ďalej pracuje na reportážach, ktoré sa dotýkajú nás všetkých.
Právom pyšná na neho bola aj manželka, ktorá ho v tento večer sprevádzala. Hoci Daro zatĺkal, ona nám prezradila, že z úspechu v ankete obľúbenosti mal naozaj radosť. Detaily nájdete v priloženom videu.
TopStar Magazín v televízii WAU. Štarujeme 15. apríla o 20:00!
Zdroj: Alexandra Hinková
Dárius_Haraksin