Herec Igor Adamec (49): Fakty o jeho peniazoch!

11.02.2013 16:15 Topstar.sk Showbiznis
Herec Igor Adamec (49): Fakty o jeho peniazoch! Zdroj: TV JOJ
Načreli sme mu do peňaženky! Síce nie fyzicky, ale pomocou desiatich otázok, ktorých odpovede odhaľujú finančnú situáciu známeho mafiánskeho účtovníka Milanka z Mafstory. Je boháč, alebo nie?

„Môj prvý zárobok v živote bol 300 korún československých, v prepočte ide asi o 9 EUR. Kúpil som si za to veľmi dobrú koženú futbalovú loptu a brankárske rukavice. Zárobok bol za tri dni umývania riadu v jednom známom bratislavskom hoteli,“ spomína na svoj prvý styk s vlastnými peniazmi Igor Adamec. Vtedy mu to úplne stačilo ku šťastiu. Teraz je už situácia iná.

Keby som nemal rodinu, tak by som nepotreboval veľa peňazí. Ale koľko presne by mi stačilo na mesiac, to ani neviem, lebo u nás doma je financmajstrom manželka. Ona má pod kontrolou všetky výdavky, ja veľmi eurá nerátam, iba ich nosím domov,“ usmieva sa najznámejší „mafiánsky“ účtovník. Z ruky do úst však nežijú. Z minulosti si ale na ťažšie obdobia, keď ho trápili finančné suchoty, veľmi dobre pamätá.


Vtedy som dobre poznal stav, že do výplaty je týždeň a vo vrecku mám 30 korún… Keby som na tom aj teraz tak, tak by som si za tieto posledné peniaze nakúpil rožky na horšie časy,“ tvrdí Igor. Našťastie, Igor začal zarábať z roka na rok viac a viac. Kúpil si dokonca aj chalupu, ktorú si dal zrekonštruovať. „Do nej som vrazil najviac peňazí,“ vyratúva. Za čo by však nedal ani cent je značkové a módne oblečenie. A to dokonca ani vtedy, ak by zarábal nekonečne veľa, čo by veeeľmi chcel.

„A vôbec by ma to nemrzelo,“ smeje sa. V peniazoch sa ale netopí, aspoň nie v tých, ktoré by nosieval pri sebe v hotovosti. „Viac 10-20 eur v mojej peňaženke nenájdete,“ dušuje sa. Aspoň sa vraj nemusí báť, že keď ho náhodou bude chcieť niekto okradnúť, veľmi si nepolepší. Inak je Igor ochotný pre peniaze urobiť prakticky čokoľvek. „Dokonca aj pracovať,“ vtipkuje. Za superboháča sa nepovažuje, ale za to s hrdosťou vyhlasuje: „Moja žena sa dobre vydala!“

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: Ivana Šišková

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:20 Profesionáli III.
06:00 NAŠI II.
06:30 ZÁCHRANÁRI
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:25 Albert spoznáva svet
05:35 Kdybych měl křídla
07:10 Asterix a Vikingové
08:40 Kouzlo Vánoc