Jasno
14°
Bratislava
František
4.10.2022
Herec a rybár Roman Pomajbo (43) nedokáže zabiť kapra
Zdielať na
Showbiznis

Herec a rybár Roman Pomajbo (43) nedokáže zabiť kapra

Zdroj: ISIFA

Známy herec Roman Pomajbo napriek tomu, že je rybár, nedokáže zabiť vianočného kapra. A tak vo vani u Pomajbovcov ryba pred Vianocami nepláva.

Roman Pomajbo má Vianoce rád predovšetkým vďaka deťom, ktorým sa snaží vštepovať rovnaké tradície ako kedysi jeho rodičia jemu. "Keď vidíte tie rozžiarené detské oči, že Ježiško doniesol darčeky, nemôže byť nič krajšie ako spokojná rodina," vraví. On si ako dieťa spoločne s bratom zvykol k stolu zasadnúť aj s nachystanými nožnicami na otváranie darčekov. "Nemohli sme sa dočkať, kedy už konečne budú darčeky. Pamätám si, aké bolo ťažké vydržať dodržiavanie všetkých rituálov," zaspomínal Pomajbo.

Na Vianoce tak vykonávali všetky tradície od ochutnávania ovocia až po hádzanie orechov, podľa ktorých potom zistili, či nasledujúci rok bude zdravý. Skutočnú pravdu o Ježiškovi sa dozvedel, keď darčeky zbadal v skrini ešte skôr, než sa dostali pod vianočný stromček. "Bolo to pre mňa veľké sklamania a hlavne som pochopil, že väčšiu radosť z darčekov som mal, keď som o tom nevedel," priznal obľúbený herec.

Živého kapra však nemávajú, pretože obaja s manželkou majú problém s jeho zabitím. Herec je navyše aj aktívny rybár a práve jedna z ulovených rýb poznačila jeho postoj k spracovaniu rýb. "Nikto mi to neverí, ale raz som chytil rybu, ktorá kričala. Snažil som sa jej dať dole háčik z pusy a ona vydávala zvuk ako malé dieťa. Vtedy som jej tak hovoril, že rybička moja, vydrž to," povedal Roman Pomajbo o svojom negatívnom zážitku z rybačky.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: Sita

Zdielať na

Najčítanejšie