Jasno
14°
Bratislava
František
4.10.2022
Ashton Kutcher (34) podal žiadosť o rozvod s Demi Moore (50)
Zdielať na
Showbiznis

Ashton Kutcher (34) podal žiadosť o rozvod s Demi Moore (50)

Zdroj: ISIFA

Americký herec Ashton Kutcher podal v piatok na losangeleskom vyššom súde žiadosť o rozvod s herečkou Demi Moore. Stalo sa tak po vyše roku odvtedy, čo pár oznámil rozchod. Ako dôvod rozvodu pritom Kutcher uviedol neprekonateľné rozdiely.

Herec od Moore nežiada žiadne alimenty a taktiež nežiada ani o to, aby súd herečke uprel právo na výživné. V súdnych dokumentoch sa tiež uvádza, že Kutcher, známy napríklad zo seriálu Dva a pol chlapa (2003), si najal známu rozvodovú právničku Lauru Wasser, ktorá v minulosti zastupovala napríklad Britney Spears, Kim Kardashian, Heidi Klum alebo Angelinu Jolie.

Moore a Kutcher sa zosobášili v septembri 2005, vlani v novembri sa však rozišli. Príčinou rozpadu ich vzťahu bola pravdepodobne nevera. Správa o rozchode hollywoodskych hviezd prišla totiž krátko po tom, čo istá Sara Leal uviedla, že si s Kutcherom užívala sex v deň jeho výročia sobáša s Moore.

"S veľkou ľútosťou a ťažkým srdcom som sa rozhodla ukončiť moje šesťročné manželstvo s Ashtonom. Ako žena, matka a manželka považujem určité hodnoty a sľuby za posvätné a práve v tomto duchu som si vybrala ďalšie smerovanie svojho života. Je to pre mňa a moju rodinu namáhavé obdobie a preto by som chcela médiá požiadať o rovnaký súcit a súkromie, aké by ste poskytli komukoľvek inému v podobnej situácii," uviedla herečka pred rokom.

Jej manžel, ktorý v súčasnosti chodí s herečkou Milou Kunis, na Twitteri vtedy napísal: "Navždy budem s láskou spomínať na čas strávený s Demi. Manželstvo je jednou z najnáročnejších vecí na svete a niekedy bohužiaľ nevyjde."

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: SITA

Zdielať na

Najčítanejšie