Polojasno
Bratislava
Kornel
26.11.2022
Herečka Zuzana Vačková (42). Odpovie dnes priateľovi magické "ÁNO"?
Zdielať na
Showbiznis

Herečka Zuzana Vačková (42). Odpovie dnes priateľovi magické "ÁNO"?

Láka ju všetko, čo je tajomné a záhadné. Dupľovane numerológia! Sympatická a večne optimisticky naladené Zuzana Vačková si práve preto dáva z času na čas "vypočítať" svoju budúcnosť. Čaká ju nejaký magický rituál aj dnes - v magický deň dátumovo zložený z troch dvanástok?

"Navštívila som už veľa numerologičiek, pretože verím v silu čísel. Niečo na tom je," presvedčivo zdôrazňuje Zuzana Vačková. So strachom, že by sa malo stať niečo zlé 12.12. 2012 však nezaspávala. "Nebojím sa. Čo sa má stať, to sa stane! Je jedno, ktorý deň to bude," hovorí.

To Zuzkina dcéra Maruška (8), tá o dvanástom decembri roku dvetisícdvanásť rozprávala už dva mesiace pred ním. "Stále mi zdôrazňovala: mami, bude 12.12. 2012," napodobňuje Zuzana svoju dcéru. Na tento deň si ale napriek tomu nič výnimočné nenaplánovali.

Prežijú ho ako každý iný deň. Aj keď, človek nikdy nevie, či sa do dnešnej polnoci neudeje ešte niečo neobvyklé. "Ak to bude niečo, čo ma poteší, tak super," dodáva Zuzka. Mimochodom, takéto magické dni si niektorí romantici zvyknú nechávať na požiadanie o ruku svojej milej.

Čo by odpovedala Zuzka, keby si dnes jej milý kľakol na kolená a ponúkol jej zásnubný prsteň s otázkou: Vezmeš si ma? "Neviem... fakt neviem... nevieeeem....," zaskočene odpovedala Zuzka. Téma svadby nie je vraj momentálne číslo jeden. Najdôležitejšie je, že sú šťastní, a to aj bez "papiera".

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: Ivana Šišková, Ján Baček

Zdielať na

Najčítanejšie