Tehotná vojvodkyňa Catherine (30) opustila nemocnicu. S úsmevom na perách

06.12.2012 13:53 Topstar.sk Showbiznis

Tehotná vojvodkyňa Catherine (30) opustila nemocnicu. S úsmevom na perách

Tehotná manželka princa Williama Catherine dnes s úsmevom na perách odišla zo súkromnej nemocnice Kráľa Eduarda VII. v Londýne. "Cítim sa oveľa lepšie, ďakujem," povedala reportérom. V rukách držala kyticu žltých ruží, ktorú jej pravdepodobne venoval manžel.

"Vojvodkyňu z Cambridgeu prepustili z Nemocnice kráľa Eduarda VII. a teraz bude istý čas odpočívať v Kensingtonskom paláci. Ich kráľovské výsosti by sa chceli poďakovať personálu nemocnice za starostlivosť a liečbu, ktoré vojvodkyni poskytli," uviedol zástupca tlačového oddelenia formálneho sídla britskej kráľovskej rodiny St James's Palace.

Catherine je ešte len v počiatočnom štádiu tehotenstva, no s oficiálnym zverejnením tejto informácie sa britská kráľovská rodina poponáhľala po tom, čo 30-ročnú manželku princa Williama v pondelok ráno hospitalizovali pre nadmerné tehotenské dávenie (hyperemesis gravidarum).

Vo Veľkej Británii sa odvtedy strhla okolo očakávaného potomka Williama a Kate hystéria a stihli zareagovať už aj stávkové spoločnosti. Ľudia si môžu staviť na meno dieťaťa, ale aj na to, či sa v prípade narodenia dcéry slečna dostane na obálku magazínu Vogue ešte pred dovŕšením osemnásteho roku života, alebo či v prípade chlapca z neho bude futbalová hviezda.

Catherine a William sa stretli v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke.

Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z Waleského zlata, ktoré darovala svojmu vnukovi kráľovná Alžbeta II. krátko po jeho zásnubách. Catherine, rovnako ako princezná Diana v roku 1981, nesľúbila Williamovi pred oltárom poslušnosť, ale "lásku, podporu, úctu a starostlivosť". Dvojicu sobášila hlava anglikánskej cirkvi - Arcibiskup z Canterbury Rowan Williams.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj:SITA

data-ad-format="auto"

TV Program

06:05 Noviny TV JOJ
06:55 Rýchla rota Chipa a Dala
07:25 Arthur a Maltazardova pomsta
05:50 NOVÉ BÝVANIE
06:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
07:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
05:40 Extrémna premena II.
06:20 Fashion Hero: Svet módy trochu inak
07:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy II.
05:15 Arthur Newman
07:05 Zlatý holky
09:05 Barva vítězství