Zatiahnuté
Bratislava
Izabela
9.12.2022
FOTOGALÉRIA. Najkrajší muži Slovenskej a Českej rebubliky
Zdielať na
Showbiznis

FOTOGALÉRIA. Najkrajší muži Slovenskej a Českej rebubliky

Dámy, hovoria vám niečo mená Robert Anderle a Karol Partika? Ak náhodou nie, tak po preklikaní sa galériou, na nich len tak ľahko nezabudnete. Vyhrali totiž titul najkrajšieho muža na Slovensku a v Česku.

Mužom roka Slovenskej republiky 2012 sa stal Karol Partika. Dvadsaťdeväťročný Prešovčan získal titul počas slávnostného finále, ktoré sa konalo v Mestskom divadle Dr. J. Čížka v českom Náchode. Pri predstavení finalistov ho česká moderátorka Tereza Zimová prekrstila na “Papriku“.

"Viem, že mi teraz bude Paprika hovoriť každý, ale ten titul mi za to stojí," povedal Partika, ktorý bude Slovensko na jeseň reprezentovať v súťaži Mister International, ktorá sa uskutoční v Thajsku. 

Titul Muž roka Českej republiky 2012 získal 24-ročný Robert Anderle, ktorý pracuje v modelingu a zároveň s otcom riadi inštalatérsku firmu. "Hoci by som chcel využiť šancu, ktorá sa mi teraz v modelingu naskytla, otca nemôžem nechať v úzkych. Rodinná firma je rodinná firma," prezradil. Do súťaže sa tento rok prihlásilo 768 záujemcov z Českej republiky a Slovenska a najčastejšími menami uchádzačov boli Michal a Martin.

Do finále, v ktorom bolo osem zástupcov z Českej republiky a štyria zo Slovenska, sa dostali napríklad futbalista, zubný technik alebo väzenský dozorca, pričom najmladší má 20 a najstarší 29 rokov.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdielať na

Pre ženu

Najčítanejšie