Zatiahnuté
Bratislava
Izabela
9.12.2022
Lindsay Lohan (26) odolala žalobe, ďalší problém má však na krku
Zdielať na
Showbiznis

Lindsay Lohan (26) odolala žalobe, ďalší problém má však na krku

Americká herečka a speváčka Lindsay Lohan sa už nemusí obávať žaloby za krádež hotovosti a predmetov v celkovej hodnote 6400 dolárov (v prepočte približne 5100 eur) z domu jej kamaráta Sama Magida v Hollywood Hills. Po vypočúvaní losangeleská polícia prípad uzavrela so slovami, že nemá dostatok dôkazov.

Problémová hviezda a jej asistentka čelili podozreniam po súkromnom večierku, na ktorom sa 19. augusta zúčastnili, a po ktorom majiteľ domu nahlásil krádež. Podľa okresnej prokurátorky Sandi Gibbons zmizlo tritisíc dolárov (2400 eur), štvoro slnečných okuliarov, iPod a kľúče od dvoch áut a domu. "Lindsay je rada, že táto záležitosť sa vyriešila a môže sa sústrediť na pripravované projekty. Je smutné, že mnohé médiá na ňu okamžite namierili prstom a robili závery bez toho, aby mali k dispozícii všetky fakty," vyjadrila sa herečkina hovorkyňa.

Lohan má však ďalší problém. Manažér hotela Chauteau Marmont jej totiž poslal list, v ktorom jej oznámil, že keďže nevyrovnala účet za 47-dňový pobyt v hodnote vyše 46-tisíc dolárov (36700 eur), v hoteli je nevítaným hosťom. Portál TMZ.com získal aj podrobný rozpis jej výdavkov. Napríklad na minibar minula vyše 3100 dolárov (2470 eur), na cigarety takmer 700 dolárov (560 eur) a 4. júla v reštaurácii zaplatila takmer dvetisíc dolárov (1600 eur). Podľa informácií portálu TMZ.com si však myslela, že o účet sa postarajú producenti filmu Liz & Dick, v ktorom si zahrala, a list od manažéra ju šokoval.

Dvadsaťšesťročná Lindsay Lohan sa preslávila filmami ako Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Vydala aj dva štúdiové albumy Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a porušovaním zákona. V ostatných rokoch porušila niekoľko podmienečných trestov a krátky čas si posedela aj za mrežami. Jej kariéra sa však opäť rozbieha, diváci ju uvidia napríklad v spomínanom televíznom filme Liz & Dick, kde stvárnila Elizabeth Taylor, či komédii Scary Movie 5.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdielať na

Pre ženu

Najčítanejšie