Skupina A.M.O. má v pláne vás dostať do klubu! Aj vy ste na tomto vyrastali?
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: TS/AMO
Bratislavská formácia A.M.O., ktorá pôsobí na hudobnej scéne už vyše 22 rokov prichádza s novým singlom s názvom „Málo“. Ak patríte medzi tých, ktorí vyrastali na ich chytľavých hitoch, určite si prídete na svoje. „Naša nová vec ide v línii štýlu a zvuku starého dobrého A.M.O., snaha o kývanie hlavou bola dotiahnutá do dokonalosti,“ opisuje s úsmevom novú skladbu raper a producent Opak.
Po úspešných skladbách „Nech žije sloboda“, „Stále my“ a „Podaj mi ruku“, ktoré ste mohli počuť aj v slovenských rádiách teraz chalani zvolili viac údernú skladbu s chytľavým refrénom. Tematicky vás vtiahnu do obdobia klubového života, ponúknu svoj pohľad staré časy a úskalia party života dnes už otcov v najlepších rokoch. „Skladba vznikla úplne spontánne, za mňa je to realistická sonda do života človeka, ktorý miluje hudbu, kluby, party, ale život to niekedy neumožňuje, človeku sa menia nároky a mnohokrát by aj rád zažúroval, ale vstúpi mu do toho život. (haha) Je to skladba, ktorá si hľadá našich rovesníkov s podobnými životnými skúsenosťami a pocitmi“, doplnil svoj postreh raper Moe. O hudobnú produkciu sa klasicky postaral dvorný beatmaker Viktor Hazard spolu s Opakom, mix a master dodal Marek Šurin.
Skladba „Málo“ dostala tento krát vizuál z dielne samotnej kapely. Opak a Moe sa spojili a vytvorili videoklip, ktorý je hravý, jedinečný, uvoľnený a dokonale dopĺňa tému a náladu pesničky. „Rozhodli sme sa urobiť prvý krát klip na našu skladbu sami. Zamerali sme sa na také vizuálne retro, nič vážne ani zložité, trocha vtipu a nadhľadu, koláže a určitá osobitosť ručnej práce,“ opísal v stručnosti námet a prácu na klipe Opak.
Aby toho nebolo málo, kapela oznámila aj turné, v marci ich môžete vidieť v mestách Žilina (27. 3. / Smer klub 77), Banská Bystrica (6. 3. / Záhrada), Trnava (20. 3. / 10Bar), Trenčín (13. 3. / Klub Lúč) a samozrejme Bratislava (21. 3. / Šafko Klub). „Radi by sme všetkých srdečne pozvali na tour pod názvom ,Na tomto som vyrastal/a‘. Rozhodli sme sa vypočuť žiadosti fanúšikov a fanúšičiek a keďže hrávame výnimočne, môžete si pozrieť našu show pozostávajúcu z klasiky a aj nových skladieb spolu s bubeníkom (Ežo Ambrozai) práve v marci v uvedených mestách. Názov tour vznikol z toho, čo nám ľudia najčastejšie hovoria, keď nás osobne stretnú. Je to autentické, takže veríme, že dokážeme uspokojiť našich skalných a prídu sa s nami zabaviť, aj pre nás je toto taký happening“, pozýva na tour raper Moe. Keďže záujem v niektorých mestách je veľký, kapela odporúča si kúpiť lístok v predpredaji na GoOut.
Lístky na tour v predpredaji na GoOut:
https://goout.net/en/na-tomto-som-vyrastala-tour-amo/sztnpey/
FB Events: