Zatiahnuté
Bratislava
Gregor
12.3.2025
Dcéra Demi Moore si obliekla jej ikonické bikiny, reakcia ľudí bola krutá!
Zdielať na

Dcéra Demi Moore si obliekla jej ikonické bikiny, reakcia ľudí bola krutá!

Archívna reportáž

Tento rok začal pre hollywoodsku herečku Demi Moore (62) veľmi úspešne. Konečne získala Zlatý glóbus, aj nomináciu na Oscara a mnoho ďalších ocenení. Jej najstaršia dcéra Rumer Willis (36) sa rozhodla využiť zvýšený záujem o jej mamu a nechala sa vyfotiť v jej ikonických bikinách. Tie majú ísť do dražby a výťažok poputuje na charitu.

​V maminých hereckých stopách ide aj Rumer Willis, no zďaleka nie je tak úspešná. Zaujala viac na sociálnych sieťach a stala sa z nej známa influencerka. pred pár dňami zdieľala svoju fotku, kde pózovala na terase a mala na sebe ikonické bikiny z filmu Striptíz z roku 1996. Demi Moore, ktorá bola vtedy na vrchole slávy, v ňom hrala hlavnú rolu Erin, ktorá si striptízom zarába na právnika, aby získala svoju dcéru späť do opatery. A ako je známe, dcérku si zahrala vo filme jej vtedy sedemročná vlastná dcéra Rumer.

youtube/screenshot

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa WHO Magazine (@whomagazine)

Za film zarobila Demi Moore až 12,5 milióna dolárov a stala sa tak vtedy najlepšie zarábajúcou hollywoodskou herečkou, no jej odvážne odhalenie tela vyvolalo kontroverzie. Jej dcéra Rumer je teraz v podobnom veku, ako bola vtedy Demi, a tak možno porovnať ich krivky v identických bikinách. Rumer, ktorá sa počas tehotenstva s jej dcérkou Louettou dosť zaoblila, sa nebála zdieľať na sociálnej sieti popôrodné kilá, no tie má už zjavne dolu. V maminých ikonických bikinách nevidno už žiadne kilo navyše. Napriek tomu prišlo od ľudí aj kvantum krutých komentárov. "Mame svedčali rozhodne lepšie," napísala jedna z komentujúcich. Ďalšia bola ešte drsnejšia: "Mali ostať v spomienkach, teraz si to celé pokazila". No asi najškaredší komentár si ktosi dovolil na všetky dcéry Brucea Willisa a Demi: "Pravda je taká, že dcéry sa Bruceovi a Demi nepodarili, prosto nie sú pekné."

Našťastie, Rumer si z toho ťažkú hlavu robiť nemusí, v súkromí sa teší z dcérky a aktuálne sa sústredí aj na dobročinnosť. Rozhodla sa dať do aukcie veci zo svojho šatníka, aby zo získaného výťažku pomohla napríklad aj zachrániť psov v Idahu, kde majú Willisovci jedno zo svojich sídiel. Mama Demi ju zrejme chce v tomto smere podporiť, keď jej poskytla do najbližšej aukcie, ktorá sa bude konať 5. apríla, jej zlaté bikiny z filmu Striptíz. Ponuka sa začína na 5 tisícoch dolároch a bude zaujímavé, pri akej sume skončí. Demi je teraz zas v kurze, vyzerá na svoje roky priam neuveriteľne skvelo, a tak niet pochýb, že záujem bude veľký. A na svoju dcéru môže byť právom hrdá.

Zdielať na

Najčítanejšie