Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
TOTO Sussexovci nečakali! Bude to napokon rodina Kate, ktorá vráti úder!
Zdielať na

TOTO Sussexovci nečakali! Bude to napokon rodina Kate, ktorá vráti úder!

Archívna reportáž

Harry a Meghan v časoch, keď bolo ešte všetko v poriadku

Po roku, keď už bolo na spadnutie vydanie memoárov princa Harryho (38) Spare/Náhradník, ako aj dokumentárnej minisérie Harry & Meghan, prichádza Gary Goldsmith (58), mladší brat matky princeznej Catherine, s novinkou. Zakrátko má vyjsť jeho kniha údajne aj s odpoveďami na útoky Sussexovcov voči jeho neteri a princovi Williamovi. Tieto správy prišli z pohľadu Harryho a Meghan v skutočne nevhodnom čase, pretože sa majú údajne usilovať o nové kariérne kroky. Ale ani oni nedbali na "vhodný čas", keď do sveta púšťali svoje ponosy.

​Podľa zasvätenca z okruhu britskej kráľovskej rodiny sa princ Harry a jeho manželka Meghan Markle obávajú pripravovaných "výbušných" spomienok strýka princeznej z Walesu. Gary Goldsmith v poslednej dobe často komunikoval s tlačou a zdá sa, že jeho komentáre sa mnohým páčili, najmä jeho kritika Harryho a Meghan. Pôvodne mal vraj v pláne zamerať knihu na seba a svoju cestu ako sa stal milionárom, ale zrejme zmenil názor - niet pochýb, že s obsahom zahŕňajúcim kráľovskú rodinu bude kniha atraktívnejšia.

"Gary má stále veľmi blízko ku Carole aj Kate. Nechce urobiť nič, čo by ich priviedlo do rozpakov, ale mohol by to byť dobrý spôsob, ako dať hlasu Middletoncov možnosť uviesť na pravú mieru niektoré veci, o ktorých Harry písal v knihe," mieni zdroj z jeho blízkosti v rozhovore pre OK! magazín. Gary sa už skôr ohradil voči niektorým tvrdeniam Harryho v jeho memoároch, ako napríklad, že ho udrel brat William kvôli Meghan, ktorej sa zastával, či voči jeho opisu napätia medzi Meghan a Kate kvôli šatám malej Charlotte na svadbe s Harrym.

Strýko budúcej kráľovnej sa vždy vyjadroval k Sussexovcom kriticky:

"Určití ľudia tlieskali komentárom, ktoré mal Gary o Harrym a Meghan, takže proti nemu nebude príliš veľký odpor, vrátane podobných názorov v jeho knihe," dodal zdroj s tým, že Harryho a Meghan kniha iste vyvedie z rovnováhy. Meghan vraj neočakávala, že by im z druhej strany ich útoky niekto vrátil. "Veľmi dobre si uvedomuje, že členovia kráľovskej rodiny sa nikdy nesťažujú, nikdy nevysvetľujú, čo sa o nich hovorí," vysvetľoval zdroj. Aj keď sa v knihe Garyho očakávajú aj nejaké šokujúce odhalenia, keďže nechal Carole a Kate, aby si rukopis prezreli predtým, ako sa dostal k vydavateľovi, nebude to zrejme nič cez čiaru - budúca kráľovná vie, kde sú hranice, ktoré neradno v jej pozícii prekračovať.

Kate s jej strýkom:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Page Six (@pagesix)

Pre ženu

Najčítanejšie