Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
To je ale prekvapenie! Speváčka ukázala bruško, otcom sa stane slávny herec!
Zdielať na
Hudba

To je ale prekvapenie! Speváčka ukázala bruško, otcom sa stane slávny herec!

Archívna reportáž

Pattinson patrí medzi najväčších fešákov v šoubiznise

Po piatich rokoch vzťahu dospel celebritný pár konečne k rozhodnutiu založiť si rodinu. A podľa veľkosti bruška si s prezradením krásneho tajomstva dali načas. Speváčka Suki Waterhouse (31) sa pochválila novinkou v nedeľu počas koncertu, keď si dala obtiahnuté šaty. Nastávajúci otec nie je nikto iný, ako hviezda upírskej ságy či nový Batman, Robert Pattinson (37).

​Anglická herečka a hudobníčka ukázala na svoje bruško a počas vystúpenia na pódiu túto veľkú novinu len potvrdila. Suki v nedeľu vystúpila v rámci svojho prebiehajúceho koncertného turné na festivale Corona v Mexico City. V trblietavých lila šatách, trblietavých bielych čižmách a nadýchanom ružovom kabátiku priam žiarila. "Myslela som si, že si oblečiem niečo trblietavé, aby som odvrátila vašu pozornosť od niečoho iného, čo mám tu... No nie som si istá, či to funguje," zažartovala Suki na margo jej bruška a ukázala naň prstom, keby to niekto náhodou prehliadol.

Táto správa prišla po tom, čo Waterhouse prvýkrát ukázala niečo, čo sa zdalo byť náznakom rastúceho bruška, keď 15. októbra vystupovala na hudobnom festivale Austin City Limits v topíku s odhaleným pupkom. "Suki Waterhouse a Rob Pattinson čakajú svoje prvé spoločné dieťa. Je taká šťastná, nadšená a váži si túto skúsenosť. Suki a Rob sú spolu rozkošní," uviedol vtedy zdroj z ich blízkosti. Dnes už nie je pochýb, že bábo je na ceste a podľa veľkosti bruška je Suki už zjavne za polovicou.

Takto Suki oznámila novinku:

Robert a Alice Suki Waterhouse po prvý raz vyvolali fámy o milostnom vzťahu po tom, čo boli v júli 2018 spozorovaní, ako sa bozkávajú na nočnom rande v Londýne. Dali sa dokopy po tom, čo sa v roku 2017 rozišiel so speváčkou FKA Twigs. Vo februári 2023 pár urobil ďalší veľký krok, keď si kúpili spoločný dom v Kalifornii. O svojom vzťahu ale nikdy veľa nehovorili, ani sa veľmi neukazovali na verejnosti. Dvojica sa v minulých rozhovoroch jasne vyjadrila, že si váži súkromie. "Ak pustíte ľudí dovnútra, znehodnotí to to, čo je láska," povedal Robert v roku 2019 pre The Sunday Times. O štyri roky neskôr sa Suki vyjadrila o filmovej hviezde po jej boku: "Som šokovaná, že som s niekým taká šťastná už takmer päť rokov." Predtým chodila s Bradleym Cooperom či Diegom Luna, Pattinson bol známy vzťahom s Kristen Stewart, kolegyňou zo ságy Twillight.

Pred necelými dvomi mesiacmi ešte bruško nevykúkalo:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse)

Pre ženu

Najčítanejšie