Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Čerstvo ženatý český spevák s manželom už trénujú na rodičovstvo!
Zdielať na

Čerstvo ženatý český spevák s manželom už trénujú na rodičovstvo!

Zdroj: youtube/screenshot

Od prekvapujúcej svadby českého herca a speváka Milana Peroutka (33) so synom úspešnej milionárky, Dominikom Roubínkom (25), sa toho o nich popísalo už veľa. Milan sa vyznal z hlbokej lásky, ale aj zdôvodňoval, prečo tak dlho utajoval, že je gay. Obaja predtým už nejaký čas spolu bývali, ale len najbližší vedeli o ich blízkom vzťahu. Niekto z nich napokon prezradil detaily o ich svadbe, ktorá mala zostať tiež v utajení. Ukázalo sa, že tým vlastne hercovi pomohol.

​Pre Milana Peroutku nebolo vôbec ľahké, aby roky tajil orientáciu na mužov, najmä s ohľadom na to, že to snáď "tajil" aj sám pred sebou. Šesť rokov tvoril pár s herečkou Míšou Tomešovou a blízko mal aj k speváčke Aničke Slováčkovej. Tešil sa aj zo záujmu mnohých obdivovateliek a bolo mu jasné, že ich sklame, keď vstúpi do oficiálneho vzťahu s Dominikom. "Láska je krásna, vo všetkých jej farbách! A myslite na to, že napriek chomútu, ak budete chcieť, som stále váš," vyznal sa v popise k pár čiernobielym fotkám zo svadby na jeho instagramovom profile. Napísal aj dlhý príspevok, kde sa všetko snažil vysvetliť.

Podľa Peroutku rozhodla láska, aby sa s Dominikom odhodlali pre spoločnú budúcnosť ako úradne registrovaní partneri. Nečakali ani na možnosť sobáša, ktorý sa má zakrátko pre páry rovnakého pohlavia uzákoniť aj v Českej republike. A hneď začali premýšľať aj o rozšírení rodiny. Na potomkov myslel Peroutka už aj vzhľadom na svoj vek dávnejšie, ale nenachádzal na to spriaznenú dušu. "Áno, vyzerá to, že som ju, ideálnu polovičku, našiel. Teraz ešte musíme nejakým spôsobom zamiesiť," netajil sa so svojimi plánmi.

Aktuálne Milan Peroutka skúša novú divadelnú hru, je to komédia s názvom Zlatíčka a nosnou témou je práve rodičovstvo. A hoci Peroutka vie, že chce mať deti, zatiaľ nemá jasno v tom, koľko. "To neviem, zatiaľ máme psíka. Skúšame to na ňom. Máme francúzskeho buldočka, ktorý je poriadny živel," vyhol sa so smiechom jasnej odpovedi na otázku portálu Super.cz, no ako sa zdá, rodičovstvo si párik trénuje zatiaľ na malom chlpáčovi. Ktovie, či onedlho neprekvapí oznamom o narodení potomka podobne, ako šokoval so svadbou s Dominikom Roubínkom.

Pre ženu

Najčítanejšie